Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 01.04.2019 00:01
  • Son Güncelleme: 01.04.2019 00:03

MHP Iğdır Belediye Başkan Adayı ? Nereli ve kaç yaşında?

31 Mart'ta Türkiye'de 57 milyon seçmen yerel seçimler için sandık başına gitti. Yerel seçimlerde vatandaşlar adaylar hakkında araştırma yapıyor. Peki, MHP Iğdır Belediye Başkan Adayı ? Hükmü Pekmezci nereli ve kaç yaşında sorularıyla ilgili detayları sizin için derledik.

İsa Yaşar Tezel kimdir?

Türkiye'de 57 milyon seçmen 31 Mart yerel seçimleri için sandık başına gitti. Seçmenler sandık başında oylarını kullandıktan sonra mevcut adaylar hakkındaki detayları merak etmeye başladı. İşte MHP Iğdır Belediye Başkan Adayı , nereli sorularının yanıtı...

MHP IĞDIR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İSA YAŞAR TEZEL KİMDİR?

27 Haziran 1956 yılında Iğdır'da doğan İsa Yaşar Tezel lkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Iğdır'da tamamlamasının ardından Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Evli olan Yaşar Tezel'in iki çocuğu vardır.

Çalışma hayatına Iğdır'da vekil öğretmen olarak başlayan İsa Yaşar Tezel İmar İskan Bakanlığı, DSİ, Maliye Bakanlığı'nda devam etti. 1987 yılında TRT'ye geçti. TRT'de Reklâm Dairesi Başkanlığında ve TRT Ankara Radyosu Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.