Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 31.03.2019 19:59
  • Son Güncelleme: 31.03.2019 20:12

MHP Amasya Belediye Başkan Adayı ? Kaç yaşında ve nereli?

31 Mart'ta Türkiye'de 57 milyon seçmen yerel seçimler için sandık başına gitti. Yerel seçimlerde vatandaşlar adaylar hakkında araştırma yapıyor. Peki, MHP Amasya Belediye Başkan Adayı ? ve kaç yaşında sorularıyla ilgili detayları sizin için derledik.

Mehmet Sarı kimdir?

Türkiye'de 57 milyon seçmen 31 Mart yerel seçimleri için sandık başına gitti. Seçmenler sandık başında oylarını kullandıktan sonra mevcut adaylar hakkındaki detayları merak etmeye başladı. İşte Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu kimdir, nereli sorularının yanıtı...

MHP AMASYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET SARI KİMDİR?

Mehmet Sarı 1961 senesinde Amasya'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Amasya'da gördü. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi Küresel Siyaset ve Uluslarası İlişkiler bölümünde halen yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

TGRT'nin kuruluşunda görev aldı. 2002 yılında emekli olduktan sonra, kendi şirketini kurarak çalışma hayatını devam ettirdi. Halen, turizm ve inşaat sektörleri olmak üzere faaliyet gösteren MS Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Çalışma hayatına atılmasından ötürü ara verdiği eğitim hayatına devam eden Mehmet Sarı, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. İstanbul/Bahçeşehir Üniversitesi, Sosyal Bilimler Fakültesi, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

kalan karakter 1000

erdal erman amasya erdal erman amasya

merhaba hayırlı uğurlu olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.06.2019 14:34
erdal erman amasya erdal erman amasya

hayırlı olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.04.2019 10:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.