Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 01.04.2019 01:34
  • Son Güncelleme: 01.04.2019 01:34

AP Türkiye Raportörü Kati Piri, yerel seçimlerine müdahil oldu!

, yerel seçimlerine müdahil oldu! Piri: “Bu gece İstanbul 'da kimse uyuyacak mı?”

, yerel seçimlere müdahil oldu ve "Bu gece İstanbul 'da kimse uyuyacak mı?" diye sordu.
Genel Başkanı 'nun, "Oylarımıza sahip çıkmaya devam ediyoruz! Kimse görevini yarıda bırakmasın. 48 saat boyunca uyumayacağız, birleştirme tutanaklarına sahip çıkacağız" şeklindeki açıklamasına ilginç destek geldi.

Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki şahsi hesabından, Türkiye seçimi adlı etikete, "Bu gece İstanbul 'da kimse uyuyacak mı?" diye sordu.Kati Piri, 'den hakkında yakalama kararı bulunan Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve "terör örgütü yöneticiliği" yaptığı iddiasıyla tutuklanan Eş Başkanı , Belçika'nın başkenti Brüksel'de bir araya gelmiş ve birlikte fotoğraf çektirmişti.

kalan karakter 1000

iHSAN iHSAN

bu kadına bir çift laf yokmu yahu seni tanımıyoruz deyin gitsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.04.2019 08:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.