Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.03.2019 21:18
  • Son Güncelleme: 30.03.2019 21:28

, nereli? CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı dır?

31 Mart'ta Türkiye yerel seçimler için sandık başına gidiyor. Yerel seçimlerde en kritik illerden biri İstanbul olarak göze çarpıyor. İstanbul'un ilçeleri de partiler için büyük önem arz ediyor. Vatandaşlar şimdi CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı , nereli sorularına yanıt arıyor. İşte sorusunun yanıtı...

Mehmet Murat Çalık kimdir?

Türkiye'de 57 milyon seçmen 31 Mart yerel seçimleri için sandık başına gidecek. İstanbul'da yaşayan seçmenler sandık başında oylarını kullanmadan önce mevcut adaylar hakkındaki detayları merak etmeye başladı. İşte CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı , nereli sorularının yanıtı...

CHP BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET MURAT ÇALIK KİMDİR?

CHP'den Beylikdüzü Belediye Başkanlığı için Mehmet Murat Çalık aday oldu. Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi Başkan Danışmanı - Teknik Koordinatör olarak görev yaptı. Aslen Trabzonlu ve İTÜ mezunudur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.