Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.03.2019 17:24
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.03.2019 17:32
ABONE OL

'li yönetici, skandalı itiraf etti! "İşiniz hazır, sabredin"

, partisinin Belediye Başkan Adayı 'ın çevresinin 'belediyede işim hazır' dediklerini itiraf etti. Özcan'ın şahsi menfaatlerini gözeterek belediyede iş vaadinde bulunduğunu itiraf eden Aykan, hesabından yaptığı açıklamada, 'Nerede susup, nerede konuşacağınızı bilmiyorsanız e kadar sabredin bari' sözleriyle isyan etti.

CHP'de işimiz hazır skandalı: Seçime kadar susun bari...
Edinilen bilgiye göre, ve İYİ Parti'nin Belediye Başkan Adayı , başkan seçildiği takdirde belediyede çalışan işçileri çıkaracağına yönelik dedikodulara karşı, geçtiğimiz günlerde kimseyi işten çıkarmayacağını belirten noter onaylı bir beyanname dağıttı. Özan'ın belediye işçilerine yönelik noter onaylı beyanname dağıtmasının ardından, kendisine yakın kişilerin "Belediyede işim hazır" söylemlerinin devam etmesi üzerine CHP , hesabından tepki gösterdi.

"SEÇİME KADAR SABREDİN BARİ"
Aykan, "Belediyede işim hazır" şeklinde konuşan CHP'lilere yönelik olarak yaptığı paylaşımda, "Tanju Özcan Belediye Personeline Noter Tasdikli garanti belgesi dağıtırken, etrafındakilerin "belediyede işim hazır" söylemlerine yorumu size bırakıyorum. Nerede konuşup nerede susacağınızı bilmiyorsunuz da, e kadar sabredin bari" ifadelerini kullandı."TESTİNİN İÇİNDE NE VARSA DIŞARI O SIZIYOR"
Aykan'ın yaptığı paylaşımla ilgiili açıklama yapan Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, "Testinin içinde ne varsa dışına o sızıyor. Bunlar seçimden önce işten çıkaracakları adamların listesini hazırlayıp, sözlerine kimsenin inanmayacağını bildiklerinden noterden taahhütname senedi hazırlayıp, işçileri keyfi olarak işten çıkarmayacakları yalanını söyleyebiliyorlar. Gel gör ki, evdeki hesap çarşıya uymadı. Belediyeye AK Parti'nin kazandırdığı varlıkları talan etmek isteyen CHP'liler, bir an önce bu talana başlamanın heyecanı içerisindeler. Tanju Özcan'ın kameralar önünde konuşmasının farklı, gizli odalarda, kapılar arkasında konuşmasının farklı olduğunu Gönül Aykan'ın paylaşımından anlıyoruz. Belediyeye işe almak için söz verdiğiniz militanlarınıza yer açmak için kaç işçi çıkaracağınızı şimdiden açıklayın. Ama seçime kadar bekleyecek gibi görünüyorsunuz. Hesabınızı Allah'ın hesabı bozdu. İçinizdeki talan coşkusu, heyecanınızı kontrol etmenize mani oldu. Bolu halkı bu talancı ve de yalancı zihniyete 31 Mart'ta geçit vermeyecek, sandıkta boğulacaksınız. Bakalım söz verdiğiniz militanlarınızı nasıl avutacaksınız? Gayesi hizmet olmayan CHP zihniyeti, 1 Nisan sonrası avucunu yalamış olarak birbirine düşecektir. Belediyedeki işçi kardeşlerimiz o sahte taahhütnameye de 'Keyfi' kelimesine de aldanmayacaktır. Sandıkta da işine ekmeğine sahip çıkarak Cumhur ittifakına destek verecektir" dedi.