Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.03.2019 17:09
  • Son Güncelleme: 30.03.2019 18:08

: Son günü coşkuyla ve sevgiyle geçiriyoruz!

Başkan Adayı , bir gazetecinin, "e saatler kaldı, ne hissediyorsunuz?" sorusuna, "Görüyorsunuz gayet keyifli, son günü coşkuyla ve sevgiyle geçiriyoruz. Bakırköy'den şimdi Büyükçekmece'ye gidiyoruz. Oradaki hemşehrilerimizi selamlayacağız. Onların dualarını ve desteklerini alacağız ve böylece Silivri'de noktayı koyacağız." yanıtını verdi.

Başkan Adayı , çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Sancaktepe'de, vatandaşlarla sohbet etti. Partisinin Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü ile otobüsten halkı selamlayan Yıldırım'a, bir vatandaş çini hediye etti.

Yıldırım, daha sonra seçim otobüsüyle Bakırköy'e geçerek, partisinin ilçe başkanlığı binası önüne geldi. Burada kendisini Türk bayraklarıyla karşılayarak sevgi gösterisinde bulunan partililerle bir süre sohbet eden Yıldırım, Bakırköy Meydanı'ndaki vatandaşlara da seçim otobüsünden seslenerek, "Marmaray Bakırköyümüze hayırlı olsun. Siz daha iyi hizmetlere layıksınız." dedi.

Yıldırım, partisinin Bakırköy Belediye Başkanı Adayı Mehmet Umur'a da destek istedi.

Burada bir gazetecinin, "Seçime saatler kaldı, ne hissediyorsunuz?" sorusuna Yıldırım, "Görüyorsunuz gayet keyifli, son günü coşkuyla ve sevgiyle geçiriyoruz. Bakırköy'den şimdi Büyükçekmece'ye gidiyoruz. Oradaki hemşehrilerimizi selamlayacağız. Onların dualarını ve desteklerini alacağız ve böylece Silivri'de noktayı koyacağız." yanıtını verdi.

Binali Yıldırım, daha sonra seçim otobüsüyle Büyükçekmece'ye hareket etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.