Bugünkü
Takvim

metre!

’da , Senegalli e “Sen terörist misin, cami bombalamaya mı geldin” dedi. Parasını gasp etmek istedi. yı kendi meslektaşları kesti. Feci şekilde dayak yedi..

Ceza metre!
Siyahi turisti aşağılayan , "bu kadarına da pes" dedirtti. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından meslektaşlardan feci şekilde dayak yedi. Olay dün 'da meydana geldi. Senegal'den 'ye gelen Ousmane Alyly, 'ndan 'a gitmek için ticari taksiye bindi. Sürücü O.K.'dan taksimetreyi açmasını istedi. Şoför, ödemeyi dolar üzerinden istedi. İkili birbirine girdi. O.K. i "Sen terörist misin, cami bombalamaya mı geldin buraya" diyerek aşağıladı.Taksimetrede 48 lira yazdığı için 100 lira veren Alyly, para üstünü istedi. Sürücü ise para üstünü verme karşılığında 10 lira bahşiş istedi. Almayacağının anlayınca uzaklaştı. Yaşadıklarını cep telefonu kamerasıyla kaydeden Senegalli, karakola giderek şikayetçi oldu. Ousmane Alyly, "Bana çok küfürler etti, bana vurdu. Ben de videoya çektim. Polise gittim. Taksimetre 48 lira yazdı, ben 100 lirayı verdim. Bahşiş istedi. 50 lirasını aldı, geri kalanı da geri aldım" diye konuştu. O.K. turizm polisi tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından taksi şoförünün havalimanındaki 10 meslektaşı tarafından darp edildiği öğrenildi. Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi, şüpheliyi ihraç ettiğini açıkladı.

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

akıllı ol taksici.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.03.2019 09:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.