Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.03.2019 17:24
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.03.2019 18:40
ABONE OL

Başkan Erdoğan'dan 'de önemli açıklamalar

Başkan , 31 Mart yerel seçimleri öncesi 'nin mitinginde konuştu. Yeni Zelanda'da Müslümanlara karşı yapılan terör eylemi hakkında sert açıklamalarını Kocaeli'de de sürdüren Erdoğan,"Merhaba kardeşim diyen müminleri kalleşçe şehit edenler, bize boğazın batısına geçme tehditleri savurmaya yeltenen bu müptezeller önce gidip bu milletin tarihini iyi öğrensin!" dedi. Erdoğan ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na da yüklendi.

Erdoğan'dan Bay Kemal'e sert tepki

Başkan ve Genel Başkanı , 'de düzenlenen mitingde halka hitap etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yeni Zelanda'daki saldırı sonrası skandal sözlerine sert tepki gösteren Erdoğan, "Terörist senatör ne diyorsa CHP'nin başındaki de aynı." dedi.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;
Bayrak sevdalılarının şehri Kocaeli. Bugün sizleri hürmetle selamlıyorum Kocaeli. Kocaleli'nin tüm ilçelerini selamlıyorum. 24 Haziran'da şahsıma ve Cumhur İttifakı'na sahip çıktığınız için teşekkür ediyorum. Kocaeli bizi hiç yalnız bırakmadı. Sizler %60 ile Cumhur İttifakı'nı arada lider yaptınız. Sizler %59 ile şahsımı ikinci kez Cumhurbaşkanlığı makamına getirdiniz. Bize inandınız, 5 yıl daha hizmet etme imkanı tanıdınız.

BİZANS ARTIKLARINA OSMANLI TOKADI İNDİRMENİZİ İSTİYORUM
Şimdi sizlerden 31 Mart'ta aynı tavrı bekliyorum. Kocaeli'den yine zafer bekliyorum. Şimdi öyle bir ses vereceksiniz ki İslam karşıtlarının dizlerinin bağı çözülecek. Kocaeli 31 Mart'ta bağımsızlığına şahit olacak mısınız? İstanbul'u Konstantinapol'e çevirmekle yanıp tutuşan Bizans artıklarına Osmanlı tokadı indirmenizi istiyorum.

BİZ EMPARYALİSTLERİN MASA BAŞINDA KURDUĞU BİR ÜLKE DEĞİLİZ?
Tarih bir milletin sadece hafızası değildir, istikbalinin de pusulasıdır bir toplum için hem ibret vesikası hem de ilham kaynağıdır. Biz tesadüflerin bir araya getirdiği bir millet değiliz. Emparyalistlerin masa başında kurduğu bir ülke değiliz. Biz işgalcilerin sınırlarını çizdiği bir devlette değiliz. Biz 2 bin 200 yılı aşan devlet tecrübesi ile büyük bir milletiz. Ben şu anda çok duyguluyum. Kocaeli'nin şu ihtişamını görüp de duygulanmamak mümkün değil. Az önce rakamları istedim resmi rakam 120 bin…

"İMRALI'DAKİ CANİYE ÖZGÜRLÜK İSTEYENLERİ LİSTEYE KOYDULAR"
Bu temeli olmayan adam Kürdistan'ı çok seviyorsa Irak'ın kuzeyinde Kürdistan var, defol oraya git! Seninle gelecek olanlar varsa onları da al yanına, beraber gidin. Bunlar ayrımcı, bunlar ülkemizi bölmek isteyenler. Biz ülkemizi bunlara böldürmeyeceğiz. İşte beka meselesi dediğimiz bu. 31 Mart'ta hanım kardeşlerim, gençler, şu 12 gün çok çalışmalıyız ve sandıkta bunlara gerekli dersi vermeliyiz. İmralı'daki caniye özgürlük isteyen terör sempatizanlarını CHP listelerinden, ittifak kontenjanında belediyelere sızdırmanın mücadelesini veriyorlar.

"TERÖRİST SENATÖR NE DİYORSA CHP'NİN BAŞINDAKİ DE AYNI"
İslam dünyasından kaynaklanan terör diyor. Sen ne vicdansız adamsın! Nasıl olur da bunu söylersin! Ey CHP'ye oy veren kardeşlerim, bu ifadeleri nasıl kabul ediyorsunuz? Bu adam ya zır cahil, ya zır zır cahil, nereye vardırırsan vardır. Yeni Zelanda'da bir alçak cuma namazına giden 50 kardeşimizi katlediyor, CHP Genel Başkanı çıkıyor müslümanlara kendini sorgulama tavsiyesinde bulunuyor. Yahu sen önce kendini sorgula kendini. Terörist senatör ne diyorsa, hangi tezleri savunuyorsa CHP'nin başındaki zat da benzer şeyleri söylüyor.

Türkiye'nin güçlü olmaktan ve durmaktan başka hiçbir yolu yoktur. Milletimizin birbirine kenetlenmekten başka yolu yok. Türkiye tökezlerse dünya üzerindeki milyonlarca kardeşimiz de tökezler. Türkiye'nin güçlü durmaktan başka seçeneği yoktur. Türkiye kardeşlerimiz dara düştüğünde sığınacağı limandır. Türkiye dünyanın bir ucundaki milyonlar için barışın güvenin huzurun sembolüdür. Türkiye'nin hedef tahtasına konduğu böyle bir dönemde sırf 3-5 fazla oy alabilmek için bölücü örgütün uzantılarıyla işbirliği yapıyorlar.

"CHP KONTENJANLARINDAN LİSTELERE GİRİYOR"
Ülkemizin farklı cephede yürüttüğü beka mücadelesini bunlar göremiyorlar. Bu adam Kürt değil ne idüğü belirsiz Türkiye'de Kürdistan diye bir bölge yok. Bu temeli olmayan adam Kürdistan'ı çok seviyorsa Irak'ın kuzeyin Kürdistan var defol oraya git. Seninle gelecek olan varsa onlar da gitsin. İmralı'daki caniye özgürlük isteyen terör sempatizanları CHP kontenjanlarından listelere giriyor. İslam dünyasından kaynaklanan terör diyor Bay Kemal sen ne vicdansız adamsın.

"MEMLEKETİN HAYRINA İŞİ YOKTUR"
İslamafobikleri masum gösteriyor. Kimse bunu siyasi gaf diyerek geçiştiremez. Bunun adı basiretsizlikten önce gaflet ve delalettir. Kırdığı potların boyu CHP Genel Merkezi'ni aşmıştır. Bu şahsın kaset tezgahıyla CHP'nin başına getirildiği günden beri memleketin hayrıne işi yoktur."