Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.03.2019 21:09
  • Son Güncelleme: 16.03.2019 21:18

Oktay ve Çavuşoğlu 'da yaralanan Tuyan'ın ailesiyle görüştü

ve Çavuşoğlu öğlen saatlerinde 'ya hareket etti. Heyetle birlikte Oktay ve Çavuşoğlu'nun uçağında Christchurch’teki saldırıda yaralanan Zekeriya Tuyan’ın babası Ahmet Tuyan ve kardeşi Yahya Tuyan da yer aldı.

Oktay ve Çavuşoğlu, Tuyan'ın ailesiyle görüştü

'da 49 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısının acıları devam ediyor. 'den Yeni Zelanda'ya , Çavuşoğlu ve beraberindeki heyet gitti.

Bugün öğle saatlerinde hareket eden uçakta cami saldırısında yaralanan Tuyan'ın ailesi de yer aldı. Oktay ve Çavuşoğlu, Tuyan ailesine geçmiş olsun dileklerini iletirken son bilgileri de aldı.

Oktay ve Çavuşoğlu, olaydan duydukları üzüntüyü bildirerek, yaralı vatandaşların durumlarının yakından takip edildiğini, her türlü imkanın sağlandığını ifade etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.