Bugünkü
Takvim

'li 'dan darbesine destek

Cumhuriyet Halk Partili , sosyal medya hesabı üzerinden darbesini öven içerikleri paylaştı. Tanal 15 Temmuz darbe girişimi sonrası 'yü de aklamaya çalışmıştı.

  • Güncel
  • 01.03.2019 12:32
  •  - 
  • Son Güncelleme: 01.03.2019 14:56
ABONE OL

Darbe sevicilerin partisi 'den 4 dönem milletvekili olan , dün 22'nci yıldönümü olan Postmodern Darbesi'ni öven paylaşımlara destek verdi. Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olan Şahin Ateşoğlu isimli kişi tarafından yapılan darbeyi destekleyen içeriğe sahip paylaşımları beğenerek kendi profilinde paylaşan Tanal'a tepki yağdı.

FETÖ'YÜ DE DESTEKLEMİŞTİ
17-25 Aralık ve 15 Temmuz sürecinde Fetullahçı Terör Örgütü'ne de destek veren CHP'li Tanal, o dönem medyası önündeki eylemlere destek vermişti. CHP'nin içerisindeki en provokatör isimlerden olan Tanal, FETÖ'nün en büyük para destekçisi olan Koza İpek Holding'in kayyuma devredilmesi sırasında ağlamıştı. 15 Temmuz gecesi vatandaşlar Türkiye'ye ve demokrasiye sahip çıkmak için sokaklara dökülürken, Mahmut Tanal darbe girişiminin başarılı olması için vatandaşlara "evlerinize dönün" çağrısı yapmıştı.

İşte Tanal'ın 28 Şubat darbesi ile ilgili skandal paylaşımları

kalan karakter 1000

ömer cihan ömer cihan

tanal,28 şubat dininin gereğini yerine getirmek ve vatandaşlık hak ve görevlerini ifa edenlere karşı girişilmiş bir despotik örnekti...devam etseydi yani zulüm sürseydi o olmazdı bu olmazdı diyorsunuz...madem insanları sindirmek için böyle metodlar var öyleyse zulmettikleriniz de sizlere bir 28 şubat uygulasa ve kıyamete kadar sürse...sizi ayrıcalığınız mı var zulmetmek için..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.03.2019 12:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.