Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 28.02.2019 23:59
  • Son Güncelleme: 01.03.2019 00:00

Gençler 'na ile ittifakı sordu! Bay Kemal açıklama yapamadı

’da Genel Başkanı Kemal ’nun yanına gelen bir genç, ile iş birliği yapıp yapmadıklarını sordu. Kılıçdaroğlu'nun kısa bir açıklama yapmasına rağmen genç "Bunlarla CHP nasıl oluyor da iş birliği yapıyor?" diyerek tatmin olmadığını söyledi.

Bay Kemal bir genç tarafından yöneltilen 'HDP ittifakı'na cevap veremedi!

'ya giden Genel Başkanı Kemal , muhtarlar ve iş adamları ile buluşma toplantılarına katıldı. Kılıçdaroğlu, partisinin belediye başkan adaylarıyla birlikte nde sohbet etti.

"BUNLARLA CHP NASIL OLUYOR DA İŞ BİRLİĞİ YAPIYOR?"
Çay bahçesinden ayrıldığı sırada Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanına gelen M.A. isimli genç, CHP'nin ile ittifakını sordu. M.A., Kılıçdaroğlu'na "CHP Atatürk'ün partisi hepimiz çok iyi biliyoruz. HDP'de terörist 'nın uzantısı olan bir parti, bunlarla CHP nasıl oluyor da iş birliği yapıyor" şeklinde soru yönetti.

Bunun üzerine Kılıçdaroğlu, M.A. isimli gence kısa bir açıklama yaptı. Fakat açıklamsa genci tatmin etmedi.

Daha sonra araya giren korumalar M.A.'yı uzaklaştırırken Kılıçdaroğlu'da partisinin belediye başkan adaylarıyla vedalaşıp makam aracına binerek Bursa'dan ayrıldı.

"GÖZÜMDE HDP NEYSE BU SAATTEN SONDA CHP DE ODUR"
Kılıçdaroğlu'na sorduğu soruya doğru dürüst bir cevap alamadığını söyleyen M.A. ise, "Sorum şuydu:

'Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk'ün partisi hepimiz çok iyi biliyoruz, HDP ise terörist PKK'nın uzantısı olan bir parti. Bunlarla CHP'nin işbirliği yapmasını sorduk. Yapmadı, dedi. İnkar etti ama, kendisi HDP ile birlikte doğuda miting yapacağını da söylemişti. Yaptı da HDP ile birlikte yaptığı hiçbir mitingde Türk bayrağı göremedik biz. Ben vatanımı seven biriyim, bayrağıma bağlıyım.

O yüzden benim gözümde HDP neyse bu saatten sonda CHP'de odur. HDP'li bir vekil sosyal medyada 'Doğuda kazanacağız, batıda da HDP-CHP ittifakıyla Cumhur İttifakı'na kaybettireceğiz' dedi. Bunları diyen insanlar 'Biz Kürdistanlıyız diyor, Kürdistanı kurduracağız' diyor. Ne diyordu 'li vekilin tabiriyle: 'Ne Kürdistanı ulan deriz biz bunlara." Bize İyİ Parti ile iş birliği yapıyoruz, dedi. Biz onların da ne olduğunu biliyoruz. Bizim HDP ile yol yürüyenlerle, çocuk katilleriyle hiçbir işimiz olmaz. Biz vatanını seven insanlarız. Soruma da cevap alamadım engelledi korumaları, biz İYİ Parti ile iş birliği yapıyoruz, dedi. Peki İYİ Parti, HDP ile işbirliği yapıyor. Bunlar HDP ile işbirliği yaptıklarını kabul etmedikleri halde HDP ile iş birliği yapanlarla nasıl oluyor da iş birliği yapıyorlar, biz bunu anlamış değiliz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

vatandas vatandas

cevap veremez o kabiliyet onda yok ona yalan söyle KK de bak nasil Bülbül gibi öter

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.03.2019 09:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.