Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.02.2019 19:05
  • Son Güncelleme: 12.02.2019 19:43

Cezaevindeki şüphelisine gelen kargodan flaş bellek çıktı

F 'nda '/ silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan tutuklu bulunan E.K.'ye (34) kargoyla gelen paketteki siyah iç cebine saklanmış flaş bellek ele geçirildi.

Cezaevindeki FETÖ şüphelisine gelen kargodan flaş bellek çıktı

F 'nda '/ silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan tutuklu bulunan E.K.'ye kargoyla gelen paketi açan görevliler, siyah sol iç cebine saklamış bir flaş bellek buldu.

İNCELENMEK ÜZERE EL KONULDU
Flaş belleğe el konulurken, olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldığı bildirildi. Flaş bellek içerisinde gizli veya açık örgütsel bir doküman olduğundan ve FETÖ elebaşı Gülen'in bilgisi dahilinde talimatla gönderildiği düşünülüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.