Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.02.2019 09:41
  • Son Güncelleme: 11.02.2019 09:41

Kemal 'ndan 'Karamollaoğlu' gafı

Siyaset sahnesine çıktığı günden beri gaflarıyla meşhur olan Genel Başkanı gaflarına bir yenisini daha ekledi. 31 Mart'ta yapılacak ler için CHP Ankara adayları tanıtımına katılan Kemal Kılıçdaroğlu, 'nun soyadını bir türlü söyleyemedi.


Ankara'da düzenlenen bir törenle 'nin 31 Mart leri için Ankara adaylarını tanıtan Genel Başkan Kemal , ittifak çalışmaları yürüttüğü muhalefet liderlerine teşekkür etmek istedi.

İP ve Genel Başkanı Akşener'e teşekkür eden Kılıçdaroğlu, sıra SP Genel Başkanı 'na gelince zor anlar yaşadı.


Saadet Partisi ile diresek teması yaptıklarını ve tüm teşkilatlarına teşekkür ettiğini belirten Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu diyemeyince son denemede ''Karamollaoğulları'' diyerek teşekkür etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.