Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.11.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.11.2018 11:25
ABONE OL

Teslim olan PKK'lı anlattı: Mağaradaki havuzda öyle görünce...

Terörle mücadele yoğun bir şekilde sürerken, teslim olan PKK'lı teröristlerin ifadeleri de ortaya çıkıyor. Teröristlerin ifadeleri PKK'nın gerçek yüzünü gözler önüne seriyor.

İşte PKK'nın gerçek yüzü: İnfaz, vahşet, sapıklık...

Geçtiğimiz 10 ayda ikna yoluyla teslim olan 146 PKK'lı teröristin ifadeleri ortaya çıkıyor.

İkna sonucu teslim olan teröristlerin ifadeleri dikkat çekerken, gerekçelerinde çarpıcı detaylar yer aldı.

İşte o ifadeler...

İşte PKK'nın gerçek yüzü: İnfaz, vahşet, sapıklık...

iNFAZ, VAHŞET, SAPIKLIK

Vanlı M.Y (25) : Dağdayken en çok kalp hastası olan ve maddi imkânsızlıktan dolayı gerekli tedaviyi olamayan babamı hasta yatağında bıraktığıma üzülüyordum. Kızların tecavüz edilmelerine tanık oldum. Kapana kısılmış fare gibi dilimi ısırıp, dişlerimi sıkmaktan başka bir şey yapamazdım zaten. 2 yıl bu psikoloji ile yaşadım. Ben dağdayken devlet babama kalp nakli yaptırmış babam 'dön' deyince devletime sığındım. 41 ay dağda kan emici vampirlere hizmet ettim. Şimdi devletimin kapısında 41 ay hizmet etmek istiyorum.

İşte PKK'nın gerçek yüzü: İnfaz, vahşet, sapıklık...

Hakkari M.Ç. (23): Kanmış, kandırılmış, yanılmış olduğumu Kandil'e ayak bastığımın üçüncü günü anladım. 2 yıl içinde de son nefesimi verdiğim ana kadar beynimden silip atamayacağım, infaz vahşetlerine, sapıklık düzeyindeki tecavüzlere tanık oldum. 22 ay 7 günlük yaşadıklarımı unutmadan kendimi devletime affettirmek için elimden geleni yapacağım.

İşte PKK'nın gerçek yüzü: İnfaz, vahşet, sapıklık...

Bingöllü A.P. (21): Firaz Amed kod adlı grup sorumlusunu, Suriye'den ve Mahmur kampından getirilen 13-14 yaşlarındaki 4 kız çocuğu ile birlikte mağarasının içinde yaptırdığı suni havuzda görünce beynimden vurulmuşa döndüm. 3 yıl göremediğim annem 'Eve dön kuzum. Devlet evimize kadar geldi' deyince sanki dünyalar benim oldu. Şükürler olsun ölmeden döndüm. Şırnaklı Dilan, Muşlu Zeynep, Batmanlı Hülya keşke onlar da dönebilselerdi. Dilan ve Zeynep uğradıkları tecavüz sonrası kendilerini Zap suyuna attılar. Hüseyin ve Davut'u ise kaçarken yakalanınca aynı tastaki çorbayı paylaştığı arkadaşına infaz ettirdiler.

Batmanlı E.S. (19): Kandil'in tek gerçeğinin ölüm olduğunu anlayanların 3/2'si ne yazık ki girdikleri bu girdaptan kurtulamıyor. Köle gibi çalıştırılmak, işkence, infaz ve tecavüzler olay olmaktan çıkmış bir sistem haline gelmiş durumda Kandil'de.

Sabah

İşte PKK'nın gerçek yüzü: İnfaz, vahşet, sapıklık...