Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.11.2018 14:11
  • Son Güncelleme: 20.11.2018 14:11

'li 'dan Mehmetçik'e hakaret etti 'li Tanrıkulu gülümsedi

Batman Milletvekili , Meclis'te Türk askerine "işgalci" dedi. Bu sırada komisyonda bulunan İstanbul Milletvekili da Başaran'ın alçak sözlerini gülümseyerek dinledi.

Plan ve Bütçe Komisyonunda, Batman Milletvekili ile AK Partimilletvekilleri arasında tartışma yaşandı.

Komisyonda görüşülen Adalet Bakanlığı ile bağlı kuruluşlarının 2019 yılı bütçesi üzerinde milletvekilleri söz aldı.

OPERASYONLARA İŞGAL DEDİ
HDP Batman Milletvekili Ayşe Acaran Başaran, "Türk Silahlı Kuvvetleri'nin operasyonlarını işgal" olarak nitelemesine, toplantıyı yöneten Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ile AK Parti milletvekilleri tepki gösterdi.

Başaran ve diğer HDP'li milletvekilleri ile Koçer ve AK Parti milletvekilleri arasında sert tartışmalar yaşandı.

CHP, HDP'NİN YANINDA
Bu sırada İstanbul Milletvekili , önce AK Parti'den gelen uyarılara tepki gösterdi ardından da gülümseyerek tartışmaları izlemeye devam etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.