Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.10.2018 13:11
  • Son Güncelleme: 12.10.2018 15:42

'de yaşanan rezaleti unutan lideri Kılıçdaroğlu: Hiç bir parti CHP'li belediyelerin eline su dökemez

'deki ve Avcılar'daki koku rezaletini, ndeki maaş krizini, ndeki tekne skandalını unutan lideri , "Hiç bir parti CHP'li belediyelerin eline su dökemez." diyerek kendine güldürdü.

'li belediyelerin kusursuz olduğunu anlatırken, 'da, 'da, 'de temelini atanların CHP'li belediyeler olduğunu anlattı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Belediye Başkanları Toplantısı'nda CHP'li belediyelerin hizmetleriyle övündü "Hiç bir parti CHP'li belediyelerin eline su dökemez." dedi.

"METRO TEMELLERİNİ ATAN CHP"

CHP lideri, "Metro denince akla CHP gelir." diyerek, Ankara'da, İstanbul'da ve İzmir'de metro temelini atanların CHP'li belediyeler olduğunu söyledi.

"METRO DENİNCE AKLA CHP GELİR"

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

"Ben şunu özgüvenle söylüyorum, yerel yönetimlerde hiç bir parti CHP'li belediyerin eline su dökemez. Yerel yönetimler bize kızabilirler, yanlış bulabilirler. Yerel yönetimler denince, metro denince akla CHP gelir.

Ankara'da, İstanbul'da , İzmir'de metro temelini atanlar CHP'li belediyeler. Hangi belediye başkanları yaptılar... İlk CHP'li belediyeler yaptı.

CHP'li belediyelerin olduğu yerlerde vatandaşlarda huzur bulur. 4 mevsimin güzelliğini CHP'li belediylerde görür. Karabasan gibi çökmez bizim belediylerimiz. Bütün ibadethaneler tertermizdir CHP'li belediylerde hepsine bakılır. "

İŞTE CHP'Lİ BELEDİYELERİN SKANDALLARI

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ 24 BİN LİRALIK FATURAYI ÖDEMİYOR

aldığı bisikletin ücretini ödemiyor. İddiaya göre CHP'li Beşiktaş Belediyesi zabıta ekiplerinin sahilde kullanmaları için bisiklet toptancısı olan Hakan Mutluer'den 24 bin liralık bisiklet aldı. Aradan 8 ay geçmesine rağmen Beşiktaş Belediyesi 24 bin liralık faturayı ödemiyor.

ŞİŞLİ BELEDİYESİ'NİN İŞÇİLERİ MAAŞLARINI ALAMADIKLARI İÇİN İSYAN ETTİ!

CHP'li işçileri maaşlarını alamadıkları için eylem yaptı. Ev kiralarını ödeyemediklerini söyleyen işçileri isyan etti.

İZMİR'DE KÖTÜ KOKU SKANDALI

İzmir'de son bir haftada İzmir'in sahil kesiminde etkili olan kötü koku şehrin tamamında hissedilmeye başlandı. İddiaya göre su arıtma tesisleri düzgün çalışmıyor. Deniz suyuna kanalizasyon karışıyor. Bu da kötü kokuya ve suyun renginin değişmesine neden oluyor.

ÇÖP SORUNUNU ÇÖZEMEDİ

21. yüzyılda İzmir'de inanılmaz manzara! İzmir'de Harmandalı Çöp Toplama Alanı'na, CHP'li belediye, 26 yıldır müdahale etmiyor. Yıllardır biriken çöpler insan sağlığını tehdit ediyor.

AVCILAR BELEDİYESİ'NDE KOKU REZALETİ

CHP'li patlayan pis su borusunu onarmak için aylardır mahalle sakinlerini oyalıyor! Vatandaşlar yayılan kanalizasyon kokusu yüzünden sokağa çıkamadıklarını söylüyor.

KARTAL BELEDİYESİ TEKNESİNİ AİLESİ İÇİN KULLANDI

'nde ortaya çıkan yeni skandalın ayrıntıları gündeme bomba gibi düştü. Çarpıcı iddiaların merkezinde arama kurtarma teknesi var. Kartal Belediyesi tarafından alınan teknenin amacı, denizde yaşanacak acil durumlara müdahale etmek. Can kurtarmak için belediye tarafından binlerce liraya satın alınan tekne belediye başkanının eşine hizmet ediyor!

CHP'Lİ BELEDİYE KÖPEKLERİ ZEHİRLEDİ!

CHP'li belediye köpekleri keneden kurtarmak niyetiyle yaptığı ilaçlamadan dolayı hayvanları zehirleyerek öldürdü. İşte detaylar...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.