Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.10.2018 00:00
  • Son Güncelleme: 12.10.2018 21:37

ABD'li , bavulunu hazırladı

ve ABD arasında krize neden olan , tahliyesinin ardından evinde bavullarını hazırlarken görüntülenen Brunson'un evinden ilk fotoğraf geldi.

ABD'li Rahip Brunson, bavulunu hazırladı

ve adına suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla 35 yıl hapis cezasıyla yargılanan Rahip Andrew Craig Brunson hakkında karar çıktı. Mahkeme, 'un ev hapsi ve yurt dışı yasağını kaldırdı.

Brunson'a 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verildi. Ancak yattığı süre göz önüne alınarak tahliye edildi.

Tahliyenin ardından Brunson, Alsancak'ta bulunan evine geçti. Evinde hazırlıklara başlayan Brunson, Amerika Birleşik Devletleri'ne gitmek için hazırlık yapmaya başladı.Akşam saatlerinde ABD'ye askeri bir uçakla gitmesi beklenen Rahip Brunson'ın evinde çekilen fotoğraf karesinde bir yandan telefon trafiği yaşarken, bir yandan da bavullarını hazırlarken görüntülendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.