Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.10.2018 07:03
  • Son Güncelleme: 11.10.2018 07:38

olayındaki infaz timindeki şok isimler!

İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra ortadan kaybolan olayında, Kaşıkçı'nın kaybolduğu gün Suudi Arabistan'dan İstanbul'a gelen 15 kişilik Suudi tim isim isim deşifre edildi. Timde en dikkat çeken isim ise Askeri Adli Tıp Kurumu Başkanı Salah Muhammed Tubaigy oldu. Tubaigy'nin uzmanlık alanının cinayetler ve deliller olduğu iddia edildi.

Dünyanın yakından takip ettiği Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nda kaybolması soruşturması derinleşiyor. Polisin incelediği 150 kameraya takılan, Kaşıkçı'nın kaybolduğu gün iki özel jetle İstanbul Atatürk Havalimanı'na inen 15 kişilik esrarengiz ekibin kimlikleri belli oldu. Ekipte yer alan bazı isimlerin çok kritik görevlerde bulundukları ortaya çıktı. Ekibin başındaki isim olduğu iddia edilen Salah Muhammed Tubaigy'nin, Suudi Arabistan Adli Tıp Kurumu Başkanı olduğu tespit edildi. Tubaigy'nin uzmanlık alanının cinayetler ve buna ilişkin deliller ile ölüm nedenleri olduğu ortaya çıktı. Bu detaylar şüpheleri iyice artırdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.