Bugünkü
Takvim

Devr-i infaz!

’da Azeri işadamı Etimad İsmayılov, ofisinde infaz edildi. Katil zanlısı yakayı ele verdi. Tarafların yüzde 2’lik hissenin devri sırasında anlaşmazlık yaşadığı belirlendi

Devr-i infaz!
Azeri işadamı alacak verecek meselesi yüzünden katledildi. Olay önceki gün 'da meydana geldi. Azeri işadamı Etimad İsmayılov ile Gözal Damirov ofiste tartıştı. Damirov, İsmayılov'a kurşun yağdırdı. Ağır yaralı adam öldü, zanlı ise kayıplara karıştı. Emniyet güçleri, Damirov ve şoförünü 'ta yakaladı. perde arkası aralandı. Etimad İsmayılov ile arasında bir şirketin yüzde 2'lik hisse devri nedeniyle anlaşmazlık oldu, cinayet de bu nedenden kaynaklı tartışmanın ardından yaşandı. Star Gazetesi köşe yazarı Sevil Nuriyeva'nın eşi olan Etimad İsmayılov'un ölümü 'da büyük ses getirdi. Azeri medyasına göre, Azerbaycan Adalet Partisi uluslararası ilişkiler sorumluluğu yapan işadamı İsmayılov, 'daki işleri nedeniyle Chelyabinsk'te 3 yıl hapis yattı. Dha sonra 'a taşındı ve iş hayatına burada devam etti. İsmayılova ile katil zanlısı Gözal Damirov, birlikte inşaat ve organizasyon işleri de yapıyordu. Damirov'un Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım ile de iş yaptığı ileri sürüldü.Gözal Damirov ve şoförü polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.