Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.09.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.09.2018 21:07
ABONE OL

Son dakika: 'da helikopter düştü! Helikopter neden düştü? Helikopterin sahibi kim?

açıklarında bir helikopter düştü. Helikopterde bulunan 2 kişi yaralı olarak çevredekiler tarafından kurtarıldı. Valiliği konuyla ilgili yaptığı açıklamada düşen helikopterde bulunan ve 'in yaralı olarak kurtarıldığını açıkladı. Helikopterin Halil İbrahim Ünver'e ait adlı şirketin olduğu belirlendi. Gelen ilk bilgilere göre helikopter yıldırım isabet etmesi sonucu düştüğü belirtildi. Son dakika haberine göre Helikopter nda yaralanan Halil Ünver hastanede hayatını kaybetti

Feci kazanın nedeni hakkında flaş iddia!

Düşen helikopterin Halil İbrahim Ünver'e ait adına kayıtlığı olduğu öğrenildi. Öztürk'ün durumunun iyi olduğu öğrenilirken 'in ise bilincinin kapalı olduğu öğrenildi. TC-HYU kuyruk tescilli helikopterin 'dan Sefaköy'e gidiyordu. Valisi Vasip Şahin, helikopterden kurtarılan kişilerin ve Halil Ünver olduğunu açıkladı.

Helikopter kazasında yaralanan Halil Ünver hastanede hayatını kaybetti
açıklarında düşen helikopterdekilerden iş adamı Halil İbrahim Ünver hayatını kaybetti.

İLK MÜDAHALE BALIKÇILARDAN
Kaza sonrasında ilk müdahaleyi olay yerine giden balıkçıların yaptığı öğrenildi.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA
Konuyla ilgili İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada şöyle denildi: "İlimiz Maltepe ilçesi Bostancı sahilinde özel bir helikopter meydana gelmiş olup iki kişi hafif yaralı olarak kurtarılmıştır. Teknik ekipler olay yerinde gerekli araştırma çalışmalarına başlamışlardır."

YILDIRIM DÜŞÜRDÜ İDDİASI
Helikopterin ilk bilgilere göre yıldırım isabet etmesi sonucu düştüğü belirtiliyor.