Bugünkü
Takvim

Kaçış başladı

’liler Kılıçdaroğlu’nun partinin başında kalmayacağını anladı. Partinin ağır topları yerel seçimlerde belediye başkan adayı olmak için yarışmaya başladı....

Kaçış başladı
CHP'DE 'nun yerel seçimden sonra partinin başında kalamayacağını düşünen çok sayıda milletvekili, belediye başkan adayı olmak için sıraya girdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Genel Sekreter Akif Hamzaçebi, Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Grup Başkanvekili Engin Altay ve partinin etkili isimlerinden Gürsel Tekin nabız yoklamaya başladı.

KAFTANCIOĞLU DA VAR!
Tekin'in büyükşehir dışında Kadıköy için de adının geçtiği kaydedildi. 'ın ise büyükşehir için çalışmalara başladığı, ikinci alternatif olarak Bakırköy adaylığını düşündüğü belirtildi. İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun ise Beşiktaş'tan aday olmak için bastırdığı öğrenildi. Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ise bir kez daha Şişli'den aday olmak için genel merkezde kulis çalışmalarına hız verdi.


ZAFER ŞAHİN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.