Bugünkü
Takvim

Kemal gafı!

Kemal gafı!
Anamuhalefet partisi, kendine muhalefet etmekten ileri gidemedi. , kurultay yüzünden birbirine girdi. Parti 4 ayrı parçaya bölündü. CHP Genel Başkanı ise gündeme yeni bir hatasıyla damga vurdu.

EN GÜZEL ŞİİR BARIŞTIR
1 Eylül için bir paylaşımda bulunan Kılıçdaroğlu "Dağlar, insanlar ve hatta ölüm bile yorulduysa, şimdi en , .' demişti . Muhaliflerin zindanlarda tutulduğu, çocuğunu arayan anaların şiddet gördüğü bu ülkede; umudu korumalıyız, barış türküleri söylemeye devam etmeliyiz" dedi. Ancak Kılıçdaroğlu'nun Yaşar Kemal diye paylaştığı sözler şair 'indi. Ergülen de dün yaptığı açıklamada "Barış Günü nedeniyle sayın Kemal Kılıçdaroğlu Yaşar Kemal'in sözleri olarak bir tweet paylaştı. Bu sözler yıllardır Yaşar Kemal'e ait diye bilinir. Bu da bana övünç verir" diye yazdı.CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu bir skandala daha imza attı. Yaşar Kemal diye şair Haydar Ergülen'in şiirini paylaştı...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.