Bugünkü
Takvim

hizmet dışı

’li , Atatürk anıtının yanına seyyar tuvalet yerleştirdi. İl Örgütü isyan etti: Belediye tuvalet koyacak başka yer bulamadı mı?

CHP hizmet dışı
Edirne Belediyesi, ikisi parka biri de kent merkezine olmak üzere üç seyyar tuvalet yaptırdı. Ancak kent merkezindeki tuvaletin Atatürk anıtına çok yakın olması tepki çekti. Bazı vatandaşların yanı sıra İl Başkanı İlyas Akmeşe de Atatürk anıtının yakınına seyyar tuvalet konmasını eleştirdi. Akmeşe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları belirtti:"Büyük hizmet, dev hizmet, mega hizmet, ultra hizmet diye on yıllar öncesi olması gereken işleri söylüyorlar. Seyyar tuvaletler de yeni bir buluş gibi gösterildi. Üstelik bu tuvaletlerden birini de Atatürk Meydanı yakınlarına koydu. Yer mi bulamadı?" ise tuvaletlerin yerinin değişeceğini söyledi.Atatürk Anıtı'nın hemen arkasına yerleştirilen bu tuvalet, büyük tepki topladı.


MURAT SAVAŞ
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.