Bugünkü
Takvim

bir benttir

Başkan Erdoğan ’nin 947. yıldönümü törenlerine katıldı. Şu tarihi açıklamayı yaptı: “, bir benttir. Bu bent yıkılırsa ne kalır ne , ne kalır, ne ne kalır...”

Anadolu bir benttir
Malazgirt Ovası'nda dün tarihi anlar yaşandı. Başkan Tayyip Erdoğan, 'nin 947. yıldönümü anma törenlerine katıldı. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları: "Malazgirt demek öncesine baktığımızda Mekke, demektir. Sonrasına baktığımızda , , , Rumeli, demektir.

'GÜÇLÜ OLMALIYIZ'
Bin yıllık gözbebeğimiz 'yu ne kadar tutarsak, gerisindeki o dev medeniyeti de o derece güçlü tutmuş oluruz. , Anadolu bir benttir. Bu bent yıkılırsa ne kalır, ne , ne kalır, ne Balkanlar ne kalır. Güçlü olmazsak bize şu cihanda bir tek nefes alma imkanı, bir yudum su içme, bir lokma yemek yeme fırsatı vermezler. En küçük bir zafiyet gösterdiğinizde üzerinize nasıl leş kargaları, akbabalar gibi çullandıklarını görürsünüz."




TEHDİT EDENLER CEVABINI ALIR
Törende konuşan TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Büyük Türkiye'ye ne ekonomik darbe girişimleri ne 15 Temmuz hain darbe girişimleri sonuç vermemiştir. Türkiye'yi tehdit etmeye kalkanlar gereken cevabı misliyle alırlar" dedi. MHP lideri Bahçeli de "Siyasi ve ekonomik operasyonları vahşice kurgulayanların ilham kaynağı Bizans tahrikidir, döviz ve kur oyunları Bizans yöntemidir" diye konuştu.


HASAN AY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.