Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.07.2018 19:27
  • Son Güncelleme: 20.07.2018 19:27

'ın sından yeni görüntüler!

'ın Çengelköy'deki sına yapılan operasyonun yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde haç kolye ve banyoda bulunan Kur'an-ı Kerim meali dikkatlerden kaçmadı.

Adnan Oktar'ın villasından yeni görüntüler!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ile beraber 235 şüpheliye gerçekleştirilen operasyonun yeni görüntüleri ortaya çıktı.

SİLAH, ŞARJÖR, İÇKİ ŞİŞELERİ
Adnan Oktar'ın program yaptığı A9 TV'nin de içinde bulunduğu Çengelköy'deki ya yapılan kameralara yansıdı. Kameralara yansıyan görüntülerde lüks villanın içerisinde çok sayıda silah, şarjör, mermi ve içki şişelerinin bulunduğu görülüyor.

BANYODA KUR'AN-I KERİM MEALİ
A9 TV'nin stüdyosunun da içinde bulunduğu villada yapılan aramalarda banyoda Kur'an-ı Kerim'in Türkçe meali, haç kolyesi ve içi para dolu zarfların yer aldığı görülüyor.

Evde bulunan para kasasının içinde yüksek miktarda döviz bulunurken, duvarlarda bulunan yağlı boya tablolar ve süs eşyaları dikkat çekiyor. Çengelköy'deki villanın her yerinde bulunan güvenlik kameralarının izlendiği ekran kameralara yansıyor.


kalan karakter 1000

ihsan ihsan

oktar kripto papaz olmasın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.07.2018 09:30
halk halk

adamlar dinsiz bir suru pislik idi noel kutladigi video bile var dini kullanip sex partileri yapan sapik bunlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.07.2018 21:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.