Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.06.2018 11:06
  • Son Güncelleme: 06.06.2018 12:12

ve 'nun diploma yalanını çürüten belge

'nin cumhurbaşkanı adayı 'nin ve Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun meydan meydan gezerek "Erdoğan'ın diploması yok" şeklindeki yalanları ellerinde patladı.

Muharrem İnce ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun diploma yalanını çürüten belge

'nin cumhurbaşkanı adayı , Genel Başkanı 'nun izinden gitmeyi sürdürüyor. Anketlerdeki sonuçların istediği gibi olmadığını gören İnce, Fetullahçı terör örgütünün () ortaya attığı ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun da yıllardır bıkmadan usanmadan ısıtıp ısıtıp piyasaya sürdüğü diploma yalanına sarıldı. Cumhurbaşkanı 'ın 4 yıllık üniversite mezunu olmadığını iddia eden İnce meydanlarda "diplomasını göstersin" şeklindeki yalanla algı operasyonunu sürdürdü.

Oysa Muharrem İnce'nin aday gösterildiği partide yer alan CHP'li vekil Aydın Ayaydın, yıllar önce Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde diploma tartışmalarına son noktayı koymuştu. Ayaydın Erdoğan'ın derslerine ve sınavlarına girdiğini söyleyerek 4 yıllık üniversite diplomasına sahip olduğunu açıklamıştı.

Halkı somut proje ve vaatler ile yanına çekemeyen İnce, kendi partisi içerisinden gelen bu açıklamaya rağmen diploma yalanını kullanarak seçim kampanyasında FETÖ'cülerin yalanlarına sarılıp halkı kandırmaya çalışıyor.

Oysa Erdoğan'ın diploması ufak bir arama ile 'nin sitesinden görülebiliyor. Marmara Üniversitesi diploma sorgulama sistemi aracılığı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diploma sorgulaması yapıldığında 4 yıllık üniversite mezuniyetine ait olan diploma sistem üzerinden onaylanabiliyor.

İnce "diploma" yalanına öyle bir sarılmış ki, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın askerliğini yedek subay olarak yaptığı, Türkiye'de 4 yıllık üniversite bitirmeyenin yedek subay olarak askerlik yapamayacağı gerçeğini bile görmezden geliyor.

kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

LEN MANYAK İNCE ADAM CUMHUR BASKANI OLMUS SEN NEYİN DERDİNDESİN...……...

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 06.06.2018 12:59
izmir izmir

BU adamların kendileri yalan sermayeleri yalan.İnşallah 24 haziranda o yalanlar bunları çarpacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 06.06.2018 12:56
VATAN VATAN

BEN ŞUNU ANLAMIŞ DEĞİLİM ADAMLIK DİBLOMAYLAMI OLUYOR.GÖRÜYORUZ İŞ HAYATINDA ADAM ÜNÜVERSTE BİTİRMİŞ AMA İKİ TANE HAYVANI GÜDEMEZ DURUMDA.ELLER CEBDE BİR KAĞIT PARÇASIYLA KENDİ EGOSUNU TATMİN EDİYOR.ÇALIŞMADIKLARI İÇİNDE OKULU BİTİRENLER BOŞ BOŞ GEZİYORLAR.ÇÜNKÜ ADAMLAR RAHAT PARA KAZANMANIN PEŞİNDE.ELİMİ HİÇ BİR ŞEYE SÜRMÜYEYİM OTURDUĞUM YERDEN PARA KAZANALIM YOK BÜYLE BİR DÜNYA.TABİ BU HERKEZ İÇİN GEÇERLİ DEĞİL.AMA GENELİ ÖYLE.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 06.06.2018 12:18
akgandal akgandal

Ne kadar zavallı bu adamlar.Al muharremi vur merale sonuç karamolla.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 06.06.2018 12:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.