Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 05.06.2018 19:23
  • Son Güncelleme: 05.06.2018 20:15

Bakan Albayrak: Bu millet 'da birilerinin apoletini söktü

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı , "Ana muhalefet, FETÖ ile PKK'yla mücadele eden paşalarımızın apoletini sökeceğini ifade etti. olarak biz, 40 yıldır bugünler için, bu ülkeyi yıkmak ve bölmek için dış malum güçler tarafından yetiştirilen, bugünlere hazırlanan iki terör örgütüne karşı bu savaşı ve mücadeleyi verirken, noktasında kim kimle iş tutuyor bunu görüyoruz." dedi.

Bu millet 15 Temmuz'da birilerinin apoletini söktü

Albayrak, 'nin kent merkezindeki Madenci Anıtı önünde düzenlediği mitingde, Zonguldak'ın kömür ve yerli kaynakların şehri olduğunu söyledi.

Zonguldak'ın yerli ve milli bir şehir olduğunu ifade eden Albayrak, "Özellikle son iki yıldır önemli adımlar attık. Dönüşüm, güvenlik ve daha çok istihdam. Bakanlık olarak Taşkömürü Kurumu'nda (TTK) önemli adımlar attık. Özellikle mekanize sisteme geçişte önemli adımlarımız oldu. Türkiye'de madencilik noktasında Zonguldak'ımız, Üzülmez, Armutçuk, Karadon ve Kozlu bu sahalarımızın en son mekanize sisteme geçişi noktasında adım attık. Üzülmez tamamlandı. Armutçuk temmuzda bitiyor inşallah. Karadon ve Kozlu önümüzdeki yıl bitecek. Bu daha çok üretimin artması demek." diye konuştu.

Partilerin seçim beyannamesi hazırladığını anımsatan , konuşmasına şöyle devam etti :

"Beyannamelerin içerisinde birçoğunun FETÖ'den bahsetmediğini ve mücadele noktasında adım atmayacağını gördünüz mü? gecesi Zonguldak canını siper ederek ne gaziler verdi. Ana muhalefet, FETÖ ile PKK'yla mücadele eden paşalarımızın apoletini sökeceğini ifade etti. Türkiye olarak biz 40 yıldır bugünler için, bu ülkeyi yıkmak ve bölmek için dış malum güçler tarafından yetiştirilen, bugünlere hazırlanan iki terör örgütüne karşı bu savaşı ve mücadeleyi verirken, noktasında kim kimle iş tutuyor bunu görüyoruz. Öyle değil mi? "

"TÜRKİYE'Yİ HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ise Türkiye'nin 24 Haziran'da yeni bir döneme yürüdüğünü belirterek, "Yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı'nı, 'ı hep birlikte seçeceğiz. Yeni bir Türkiye. Artık koalisyonların, güçsüz ve zayıf hükümetlerin olmadığı büyük Türkiye'yi inşa etmek için güçlü bir başkan, güçlü bir hükümet, aynı zamanda güçlü bir Meclis... Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaya, son zamanlarda Türkiye'yi kuru üzerinden ayar çekilmeye çalışıldığını dile getirerek, şöyle devam etti:

"Hatırlar mısınız? Mayıs 2013 Türkiye'nin döviz rezervlerinin en fazla olduğu tarihtir. Faizlerin yüzde 4,6'ya indiği, 'un 93 binlere çıktığı, IMF'ye borçlarımızı sildiğimiz tarihtir. Mayıs 2013'te geziciler, Türkiye'yi 12 ağaçı bahane ederek yakıp yıkmaya başladılar. Başbakan Yardımcımız ile görüştüler. Taleplerini hatırlıyor musunuz? Bir, üçüncü nü durdurun, iki üçüncü havalimanını durdurun, üç leri ve dört 'u durdurun. Türkiye'yi durdurun. Birileri çıkmış 'Kanal İstanbul'u yaptırmayacağım.' diyor. Nasıl 3. boğaz köprüsünü yaptıysak, Yavuz Sultan'ı yaptıysak, nasıl ki üçüncü havaalanını yaptıysak, nasıl ki nükleer santrali yaptıysak Kanal İstanbul'u da yapacağız. Ne gezicilere ne de onun destekçilerine asla bu millet izin vermeyecek. Çıkmış diyor ki 'Apoletlerini sökeceğim.' Muharrem Bey benden sana hatırlatma. Bu millet 15 Temmuz'da birilerinin apoletini söktü. Dolayısıyla millet kimin apoletini sökeceğini biliyor. İnşallah 24 Haziran bu ülkenin en güçlü döneminin, en güçlü hükümetinin ve Meclis'in olduğu dönem olacak. Bu dönemde eğitimde, sağlıkta, adalette, ulaşımda çok daha güçlü noktaya ulaşmak hepimizin görevi."

Bilim Sanayi ve Ticaret Bakanı , Zonguldak'ta bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

kalan karakter 1000

cüneyt cüneyt

aslında bu adamın, apoletlerini söküp atan kılıçdaroğlu ondan kurtuldu ,seçim sonrası rüya aleminden uyanacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.06.2018 08:20
cüneyt cüneyt

aslında bu adamın, apoletlerini söküp atan kılıçdaroğlu ondan kurtuldu ,seçim sonrası rüya aleminden uyanacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.06.2018 08:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.