Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 03.06.2018 00:00
  • Son Güncelleme: 03.06.2018 12:43

Erdoğan’ın yaptıklarını sahiplenen ’liler

24 Haziran seçimleri öncesi 'lilerin şirazesi iyice kaydı. Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemden itibaren yaptığı projeleri kendilerininmişçesine anlattılar.

Erdoğan’ın yaptıklarını sahiplenen CHP’liler

Türkiye 24 Haziran'da Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerini gerçekleştirecek. Partiler ve Cumhurbaşkanı adayları seçim çalışmalarını yürütürken, seçmenlerden 'ye gelen "ne icraat yapacaksınız açıklayın" çağrısı sonunda karşılık buldu;

Ancak biraz farklı bir biçimde...

AK İCRAATLARI ÜSTLERİNE ALDILAR

'nin hükümetleri döneminde AK İcraatlar ve Mega Projeler diye tanıttığı projeler, CHP'li ve tarafından CHP'nin projeleriymişçesine canlı yayında anlatıldı.

Özkan, Marmaray ve Kanal İstanbul'un Bülent Ecevit ile Hüseyin Atkın isimli bir vatandaşın projesi olduğunu belirtti. ABD'de yaşayan Hüseyin Atkın'ın İstanbul'un sorunlarına çözüm bulmak için ürettiği bu projeleri Japonlarla birlikte hayata geçirmek için faaliyet yürüttüklerini ancak proje aşamasında kaldığını belirtti.

SU PROJELERİ NURETTİN SÖZEN'DEN

Uğur Dündar ve Tuncay Özkan ikilisinin skandal açıklamaları bununla da sınırlı kalmadı. İstanbul'un su sıkıntısını çözen ve İstanbul için yapılmış en büyük AK Parti projelerinden olan Büyük Melen Projesi'ni dahi CHP'lilere mal etti.

İstanbul'un susuzluğunu çözmek için yapılan tüm planların Prof. Dr. Nurettin Sözen tarafından yapıldığını belirten Dündar, "Allah başlatandan da bitirenden de, tuğla koyandan da razı olsun" diyerek CHP'in bu projelerde emeği olduğunu savundu.

Editör Notu: 1860 yılında Sultan II.Abdülhamid tarafından düşünülen Marmaray projesi, 1892 yılında ilk kez somut olarak kağıda dökülmüştür.

kalan karakter 1000

Atasoy Atasoy

Nurettin Sözen hangi su sorununu halletmiş ? Gökyüzündeki bulutlara bomba atarak yağmur yağdırmaya çalışmaktan başka. Uğur Dündar neyin kafasını yaşıyor acaba ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 03.06.2018 17:22
Mehdi Mehdi

Millet düşmanı hainler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 03.06.2018 16:43
türk türk

Tuncay Özkan ve Uğur Dündar bu iki vatan hayini galiba nedediğini bilmiyor) bu millet biliyor kimin ne olduğunu .

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 03.06.2018 16:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.