Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.05.2018 19:53
  • Son Güncelleme: 25.05.2018 19:53

'tan sürpriz açıklaması!

Dün Kim ile görüşmesinin iptal edildiğini açıklayan Başkanı Donald , bugün gazetecilere yaptığı açıklamada zirveyle ilgili görüşmelerin devam ettiğini ve görüşmenin planlandığı gibi gerçekleşebileceğini söyledi

Trump'tan sürpriz Kuzey Kore açıklaması!

Perşembe günü, lideri Kim ile 12 Haziran'da Singapur'da yapacağı görüşmenin iptal edildiğini söyleyen Başkanı Donadl 'tan sürpriz bir açıklama geldi.

Gazetecilere konuşan Trump, görüşmenin planlandığı gibi gerçekleşebileceğini söyledi.

Trump, "Neler olacağını göreceğiz. Şu anda onlarla konuşuyoruz. 12'sinde bile olabilir. Bunu yapmak isteriz" ifadelerini kullandı.

Dün Trump'ın görüşmenin iptal edildiğini açıklamasının ardından, Pyongyang yönetimi ABD ile görüşmeye hazır olduklarını ve herhangi bir zamanda görüşmeyi gerçekleştirebileceklerini söylemişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.