Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.04.2018 02:08
  • Son Güncelleme: 19.04.2018 03:01

'dan paylaşımı

'nın Afrin'de terör örgütlerine yönelik sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda yerli üretim 'lar etkin bir şekilde kullanılıyor. SİHA'ların üreticisi Baykar Makina Teknik Müdürü Bayraktar, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan SİHA'ların fotoğrafını paylaşarak "Sebat, İnanç, Heyecan, Azim. SİHA. (Zeytindalı'nda zorlu hava koşullarından hatıralar...)" ifadelerini kullandı.

Selçuk Bayraktar'dan SİHA paylaşımı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'deki terör örgütlerine başlattığı Zeytin Dalı Harekatı başarıyla devam ediyor.

, bugüne kadar 4 bin teröristi etkisiz hale getirirken çok sayıda terör yuvasını da yerle bir etti. Harekatta terör yuvalarının yerle bir edilmesinde kullanılan mühimmatların yüzde 78'i yerli üretim olması dikkatleri çekiyor.

Teröristlerle mücadelede yurt içinde ve yurt dışında olduğu gibi Afrin harekatında da Baykar Makina'nın ürettiği yerli üretim olan silahlı ve silahsız insansız hava araçları (İHA-) etkili bir şekilde kullanılıyor.


Baykar Makina Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, kişisel sosyal medya hesabı Twitter'dan anlamlı bir paylaşım yaptı. Bayraktar, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan SİHA'ların fotoğrafını paylaşarak "Sebat, İnanç, Heyecan, Azim. SİHA. (Zeytindalı'nda zorlu hava koşullarından hatıralar...)" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

İhsan İhsan

Allah senden razı olsun. Bu ülkeye kattığın bu önemli ürün askerlerimizin hayatını koruyup kolaylaştırıyor. Yolun ve bahtın açık olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.04.2018 12:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.