Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.04.2018 04:03

’nun bir danışmanı daha ByLock’çu çıktı

Dış güçlerin maşası haline gelmiş 'nun bir danışmanı daha azılı 'cü çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanlarından Alper Keten'in aynı zamanda ByLock kullanıcısı olduğu tespit edildi.

Kılıçdaroğlu’nun bir danışmanı daha ByLock’çu çıktı

Geçtiğimiz hafta SABAH Özel İstihbarat Servisi'nin, ile ilişkisini itirafçı ifadeleriyle ortaya koyduğu CHP lideri Kemal 'nun danışmanlarından Alper Keten'in aynı zamanda ByLock kullanıcısı olduğu ortaya çıktı. Böylece Kılıçdaroğlu'nun eski danışmanlarından Fatih Gürsul'dan sonra bir danışmanının daha örgütün haberleşme programı ByLock'tan FETÖ yöneticileriyle irtibat kurduğu tespit edilmiş oldu.UZUN SÜREDİR KAYIP
Ankara 3. Sulh Ceza Hakimliği tarafından hakkında yakalama kararı çıkarılan Keten'in yasadışı yollardan yurtdışına kaçtığı ve muhtemelen Almanya'da olduğu düşünülüyor. CHP kaynakları da Keten'in uzun süredir ortalıkta gözükmediğini doğruluyor. 2016'da FETÖ iltisakı gerekçesiyle KHK kararıyla Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki görevine son verilen Keten, K.Maraş'ta CHP'den milletvekilliği adayı olmuş, Kılıçdaroğlu tarafından Bilim Platformu listesinden yönetime taşınmıştı. FETÖ itirafçısı Metin Kılıç, darbe girişiminin 1.5 ay önce örgüt imamlarından Eyüp Ruşen Heybet'in kendisini Hacettepe kampusunde Keten ile buluşturduğunu ve Keten'in örgütten partiye sızmalar konusunda yardım sözü verdiğini anlattı. Kılıç, Heybet'in buluşma öncesi kendisine Keten için "Seni biriyle tanıştıracağım. Ancak bu konuyu eşin bile bilmeyecek" dediğini de söyledi.
Kılıçdaroğlu'nun danışmanlarından İstanbul Üniversitesi eski öğretim üyesi Fatih Gürsul, ByLock kullanıcısı çıkmış, hakkında açılan davada örgüt üyeliğinden 10 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Yine Kılıçdaroğlu'nun danışmanlarından Murat Aksoy, örgütün medya yapılanması davasında 2 yıl 1 ay hapis cezası almıştı. Aksoy, Eylül 2015'te Halk TV'de çıktığı programda açık açık darbe çığırtkanlığı yapmıştı.

SABAH

kalan karakter 1000

yasar yasar

esas FETOCU zatın kendısı ufurukcu kemal

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.04.2018 09:51
ihpus ihpus

Kirli siyasetin ve terör destekçiliğinin vazgeçilmez lideri .Kime hizmet ettiğini marslılar bile bilyor !

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.04.2018 09:08
kteoman kteoman

Danışmanlarını istediği özelliklerden dolayı seçiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.04.2018 08:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.