Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.03.2018 16:17
  • Son Güncelleme: 23.03.2018 16:46

liler terörden sonra ilk nı Mehmetçik ile kıldı

'nın, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında merkezini teröristlerden temizlemesinin ardından ilk kılındı. Afrin merkezindeki camide Mehmetçik ve Özgür Suriye Ordusu mensuplarıyla saf tutan ilçe halkı, uzun zamandan sonra ilk defa huzur içinde namaz kıldıklarını belirtti.Türk Silahlı Kuvvetlerinin Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin merkezini teröristlerden temizlemesinin ardından ilk cuma namazı kılındı. Afrin merkezindeki camide Mehmetçik ve Özgür Suriye Ordusu mensuplarıyla namaz kılan ilçe halkı uzun zamandan sonra ilk defa huzur içinde namaz kıldıklarını belirtti.

kalan karakter 1000

CEYHUN CEYHUN

HELAL OLSUN KOÇLARIMIZA, ASLANLARIMIZA, YİĞİTLERİMİZE...İTİ KÖPEĞİ DAĞITTILAR, HUZURU GETİRDİLER..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.03.2018 21:15
orhan orhan

şu resim terörü bitirme adına en güçlü bombadan bile etkili. vatandaş bilsin mehmetçiği. tsk iletişimi iyi yapıyor, helal olsun emeği geçenlere.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.03.2018 18:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.