Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.03.2018 19:24
  • Son Güncelleme: 14.03.2018 19:39

Dünyada bir ilk olacak! SSM'den PULAT açıklaması

Savunma Sanayi Müsteşar'lığı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamda ise Sistemi'nin en kısa sürede sahadaki tanklarımıza entegre edileceğini bildirdi.

Dünyada bir ilk olacak! SSM'den PULAT açıklaması
ve SAGE tarafından geliştirilen aktif koruma sisteminin testten başarıyla geçtiği açıklandı. Daha önce S-400 ile aynı mantıkta çalıştığı açıklanan aktif koruma sistemi Akkor Pulat, Afrin'deki Zeytin Dalı Görevi'nde olan tanklara da monte edileceği belirtildi.
Pulat Aktif Koruma SistemiSahip olduğu yüksek teknoloji radar ile platforma yöneltilmiş olan tehditleri tespit eder, ardından "Fiziksel İmha (Hard-Kill)" yeteneği ile tehdidi platforma çarpmadan önce uygun zaman ve mesafede etkisiz hale getirir.

Kar, yağmur, çamur ve tozdan etklilenmeyen PULAT gerek yakın mesafeden fırlatılan tanksavar roketlerine karşı gerekse de uzak mesafeden fırlatılan güdümlü tanksavar füzelere karşı modül yerleşimine bağlı olarak her yönü kapsayan 360°'lik tam bir koruma kalkanı sağlar. Platform üzerine dağıtık olarak yerleştirilen koruma modülleri sayesinde birden çok tehdide karşı aynı anda etkinlik sağlar.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

abidal abidal

Helal olsun ellerinize sağlık,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2018 09:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.