Bugünkü
Takvim

Rambo Aylin!

Kılıçdaroğlu’nun makamında olay... ’li , ‘Atatürk posterini indirdi’ dediği ’a tokat attı

Rambo Aylin!
CHP'de kurultaydan sonra toplanan Parti Meclisi'nde (PM) yaşanan Aylin Nazlıaka tartışmasının Kemal Kılıçdaroğlu'nun makam odası önünde fiili kavgaya dönüştüğü ortaya çıktı. TAKVİM'in ulaştığı kulis bilgilerine göre , PM'de kendisinden 'Bu kadın' diye bahseden ve partiye dönüşüne karşı çıkan Ankara Milletvekili Necati Yılmaz'a lideri Kılıçdaroğlu'nun makam odası önünde fiziki saldırı girişiminde bulundu.
Nazlıaka'nın tokat savurup üzerine yürüdüğü Necati Yılmaz'ı araya giren CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç kurtardı. Nazlıaka'nın elinden güçlükle kurtulan Yılmaz, PM'de Kılıçdaroğlu'na sitem etti. Yılmaz'ın "Sayın genel başkan bu kadının partide ne işi var. Bizi kamuoyuna rezil edecekti" sözlerini sakin bir ifadeyle dinleyen Kılıçdaroğlu'nun "Allah Allah siz ne yaptınız öyle" karşılığını verdiği öğrenildi.


Zafer ŞAHİN
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

SIVASLI SIVASLI

ya bunlarin ne ataturkle nede onun ilkeleriyle yakindan uzaktan ilgisi yok varsa yoksa ara bozuculuk hani bu CHP yi ATATURK kurmusdu ya adamlarin ATATURKUN resmine tahamulu yok kaldiki ilkelerine saygisi olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.02.2018 15:57
ohkl ohkl

olmadı birbirinizi yiyin kesin yakın yok olun gidin

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.02.2018 11:45
Osman Osman

Ulan siz zaten rezilsiniz rezil olacaginiz mi kalmis?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.02.2018 11:07
yasar yasar

bu kadar terörıst ı partıye doldurunca bu daha ıyı gunlerınız demek lazım

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.02.2018 09:53
TC TC

DIŞ MİHRAKLAR YENİ KUKLALAR PEŞİNDE

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.02.2018 09:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.