Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.02.2018 08:44

'ya şoku: Yasaklandı!

yönetimi, Zeytin Dalı Harekatı'na karşı düzenlenmek istenen eylemlere izin vermedi, bölgede kısa süreli gerginlik yaşandı.

PKK'ya Barzani şoku: Yasaklandı!
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başlattığı Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütlerine üst üste darbeler vuruldu. Karadan ve havadan operasyonlar devam ederken, bölgeye destek ekipleri de gidiyor.

2 EYLEME DE İZİN ÇIKMADI

Mehmetçik'in başarılı operasyonları sonucu köşeye sıkışan teröristler, farklı bölgelerde eylemler düzenliyor. Bu adreslerden biri de yönetimine bağlı Duhok oldu. Kentte Afrin için düzenlenmek istenen 2 farklı eylem, asayiş ekipleri tarafından engellendi. TERÖR PROPAGANDASINA İZİN YOK
Yasaklamanın ardından Duhok Karakolu'nun önüne yığılan terör yandaşları, kararı protesto etmek istedi. Görevli polisler, Afrin konusunda bir eyleme kesinlikle izin verilmeyeceğini ifade ederek kalabalığı dağıttı.

kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

ÜLEN BARZO ADAM OLACAKSIN EMME BİRAZ ZAMAN ALACAK.......................

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2018 16:15
taka41 taka41

bu konuda Barzaniye güvenmek be Kadar Dogru....bence sindi yaptigi yalakaliktan baska bir sey deiyl...barzani pkk aynidir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2018 10:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.