Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.02.2018 18:15
  • Son Güncelleme: 14.02.2018 18:53

'nin Belediye Başkanı adayı Cankurtaran

36. Olağan Kurultayı'nda PM'nin yanı sıra yerel seçimlere yönelik kritik bir hamle de yapıldığı söyleniyor. Kulislerde CHP'nin Belediye Başkanı adayının olacağı konuşuluyor.

CHPnin İstanbul Belediye Başkanı adayı Cankurtaran
Hürriyet gazetesi yazarı bugünkü köşesinde, kulislerinde konuşulanları aktardı.

KILIÇDAROĞLU'NUN HESABI
CHP 36. Olağan Kurultayı'nda PM'nin yanı sıra yerel seçimlere yönelik kritik bir hamle de yapıldığını ifade eden Bayer, "Mevcut MYK üyelerinden iki ismin aday olmamasının sebebinin 'nun yerel yönetimler üzerinde yaptığı 'hesap' olduğu ortaya çıktı." dedi.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ADAYI CANKURTARAN
Bu iki ismin, eski CHP Genel Başkan Yardımcısı ve eski CHP Genel Sekreteri Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır olduğunu ifade eden Bayer, "Cankurtaran'ın , Sındır'ın da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda değerlendirileceği kulislere yansıdı." ifadelerini kullandı.CANKURTARAN İLE KAFTANCIOĞLU BENZERLİĞİ

CHP Genel Başkan Yardımcıs Yasemin Öney Cankurtaran, Antalya'da CHP İl Başkanlığı'nda toplantı düzenledi. Toplantıda Cankurtaran'a, MHP lideri 'nin "Nusaybin'de taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın" sözleri soruldu.

GÜNEYDOĞU'YU GAZZE'YE BENZETTİ
İsrail'de İbraniceyi ana dili gibi öğrenen Cankurtaran, bunun ilk kez Türkiye'de uygulanacak bir yöntem olmadığını kaydederek, Mehmetçiğin operasyon taktiğini İsrail'e, PKK'lıları ise Gazze'ye benzetti.

"MEHMETÇİĞİN YÖNTEMİ İSRAİL İLE AYNI"
"Bu bir televizyon programında da soruldu ve 'Operasyon yapılan binaların tespit edilip uyarı verilerek, içeride kimse kalmasın denilip daha sonra uyarı zaten verilmiştir diye, canlı var veya yok diye vurulma yöntemi İsrail'in Gazze'yi, Filistin'i vurma yöntemidir' dedim. CHP liderinin İstanbul İl Başkanı da Mehmetçik'e yönelik sözleriyle tepki çeken Canan Kaftancıoğlu.60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

engin engin

Sende utanacak yüz varmı cambaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2018 10:12
Yasin Yasin

Ey Turk adaletinin onurlu temsilcileri, su konusan hain surulerini ne zaman yargilayacaksiniz?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2018 09:04
ayhnkrblt ayhnkrblt

sabır taşı olsak bile çatlarız. bu Türkiye düşmanlığını kendilerine bir yol olarak gören yapılanmanın derhal kapatılması için savcılarımız gereğini yapsınlar artık.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 14.02.2018 20:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.