Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.02.2018 15:23
  • Son Güncelleme: 13.02.2018 17:10

Bakan Albayrak'tan flaş KKTC açıklaması

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ; Güney Kıbrıs Rum Kesimi ve Yunanistan'ın Ege ve Akdeniz'deki faaliyetlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Albayrak; KKTC'nin haklarının sonuna kadar korunacağının altını çizerek GKRY'yi ve Yunanistan'ı uyardı.

Bakan Albayrak'tan flaş KKTC açıklaması

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı , Bakanlıkta "2017 Performans ve Başarı Ödülleri" programına katıldı.

"İZİN VERMEYECEĞİZ"
Burada açıklamalar yapan Albayrak "Kimsenin KKTC devletini, vatandaşlarını yok saymasına izin vermeyecek, uluslararası hukuktan kaynaklanan hakları sonuna kadar kullanacağız" dedi.

ENERJİ ALANINDA ETKİN DİPLOMASİ
Türkiye'nin özellikle enerji alanında bölgede daha etkin bir diplomasi ve siyaset ortaya koyacağını belirten Bakan Albayrak, "Bugüne kadar sakin ve sağduyulu bir duruşla siyaset yürüttük ancak Türkiye bundan sonra kim ne derse desin daha etkin bir siyaseti ortaya koyacaktır. Türkiye'nin özellikle enerji alanında bölgede daha etkin bir diplomasi ve siyaset ortaya koyacaktır" dedi.

BU SENEKİ HEDEF 2 MİLYON
Bugüne kadar enerji alanında atılan adımlara dikkat çeken Bakan Berat Albayrak, "2018 performansı çok daha iyi bir yıl olacak. Bugüne kadar gerçekleşmiş en yüksek sondaj kapasitesinin üstüne çıktı. Bu seneki hedef 2 milyon, bir sonraki sene 3 milyon. Ne kadar ararsak buluruz.

"BUGÜN DÜNDEN YARIN DA BUGÜNDEN DAHA İYİ OLACAK"
Türkiye bir bağımsızlık mücadelesi veriyor. Birileri Türkiye'yi bölme operasyonu yapıyor. Bugün bu operasyon için sahada canını vermek için gözünü kırpmadan Mehmetçiğimiz mücadele ediyorsa bizler de işimizi daha çok çalışarak en iyi şekilde yapmalıyız. Bu başarıyı ortaya koymamız bekleniyor. Bugün dünden daha iyi yarın da bugünden daha iyi olacak. Şüpheniz olmasın.

kalan karakter 1000

Türkiyem Türkiyem

Helal olsun Sayın Bakanım. Maşalara kim olduklarını yeri geldiğinde hatırlatmak menfaatimizedir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.02.2018 22:08
Dostum Dostum

Bes gidis bes gelis tunel iskenderuna dugumleyin akdeniz gaz kaynaklarinin merkezi bunu dunya biliyor hatta tren yolu bile yapip kibrisi baglayin

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 13.02.2018 16:37
Ahmet Ahmet

Allah razı olsun ülkemizin hem askeri hem savunma sanayi hem de ekonomik zaferleri sürekli olsun İnşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 13.02.2018 16:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.