Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.02.2018 13:35
  • Son Güncelleme: 13.02.2018 13:51

'de teröristlerin saldırılarını 'lar görüntüledi

Son dakika haberine göre, 'de terör örgütü /'nın sivillerin ölümüne neden olan saldırıları 'lar tarafından görüntülendi. Görüntülerde teröristlerin saklandıkları örgüt karargahının nokta atışıyla tam isabetle havaya uçurulması yer aldı

Afrin'de teröristlerin saldırılarını İHA'lar görüntüledi

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında 'lar tarafından çekilen görüntüler, / terör örgütü mensuplarının meskun mahallerden Türkiye'ye yönelik saldırılarını gözler önüne serdi. Hatay, Reyhanlı ve Kilis'te bugüne kadar 7 sivilin öldüğü, 113 sivilin de yaralandığı saldırıların failleri İHA'lar tarafından görüntülendi.

TÜRK TOPRAKLARINI HEDEF ALACAK ŞEKİLDE ATIŞ AYARI YAPIYOR
'in batısındaki Cinderes'in kenar mahallelerinde çekilen görüntülerde, üzerinde top bulunan özel donanımlı bir aracın etrafında sivil kıyafetli üç terörist görülüyor. Bu sırada, uçaksavar yüklü bir araç da teröristlerin yanına yaklaşıp kısa süre bekledikten sonra buradan ayrılıyor.

Teröristler, top bulunan aracı Türk topraklarını hedef alacak şekilde konuşlandırdıktan sonra atış ayarı yapıyor. Hedef gözeterek atış yapan teröristler, bulundukları bölgeden hızlıca uzaklaşıyor.

İHA tarafından adım adım takip edilen teröristler bir süre sonra YPG/PKK'ya ait örgüt karargahına ulaşıyor. Örgüt karargahında başka teröristlerin de bulunduğu görülüyor.

TERÖRİSTLER SAKLANDIKLARI YERDE TAM İSABETLE HAVA UÇURULDU
Görüntülerde dikkat çekici başka bir ayrıntı da terör örgütü mensuplarının, İHA'ların karargahın görüntüsünü çekememesi ve görüş açısını kapatması için lastik yakmaları.

İHA'lar tarafından takip edilen ve görüntülenen teröristlerin saldırı sonrası saklandıkları örgüt karargahı, tarafından nokta atışıyla tam isabetle havaya uçuruluyor.

kalan karakter 1000

Naim Naim

Allah Mehmetçiğimizi korusun büyük kolaylıklar versin zaferlerle donatsın İnşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.02.2018 16:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.