Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.01.2018 19:53
  • Son Güncelleme: 14.01.2018 19:54

Gelin ve damat Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmeye geldi

AK Parti Yozgat 6. Olağan İl Kongresi Rıza Kayaalp Spor Salon'unda gerçekleştirildi. Yozgatlı Eda ve Hakan Korkmaz çifti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek için genel kurulun yapılacağı spor salonuna geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan kongreye katılan Eda-Hakan Korkmaz çiftiyle sohbet etti.

Gelin ve damat Erdoğan'ı görmeye geldi

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği genel kurul öncesinde 18 yaşındaki Eda ve 24 yaşındaki Hakan Korkmaz çifti de gelin ve damatlıkları ile spor salonu önünde bekledi.

'ONU ÇOK SEVİYORUZ VE GÖRMEK İSTİYORUZ'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı çok sevdiğini söyleyen Hakan Korkmaz, "Cumhurbaşkanı'nı çok seviyorum, onu görmek için 50 kilometrelik yoldan geldik. Onu çok seviyoruz ve görmek istiyoruz. Eda Korkmaz da, "Cumhurbaşkanımızı görmek istiyoruz" diye konuştu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN EDA VE HAKAN ÇİFTİYLE SOHBET ETTİ
Yozgatlı Eda ve Hakan Korkmaz çifti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek için genel kurulun yapılacağı spor salonuna geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan kongreye katılan Eda-Hakan Korkmaz çiftiyle sohbet etti.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.