• Güncel
  • 08.12.2017 12:23
  • Son Güncelleme: 08.12.2017 - 12:23

'de küstah provokasyon

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'daki temasları devam ediyor. Erdoğan bugün 'ye geçecek, cuma namazını kılacağı Kırmahalle Camisi'nde Yunan polisi sokaklarda bomba araması yapıyor.Öte yandan Erdoğan'ın edeceği İskeçe ve Gümülcine'de tehdit mesajları içeren kağıtlar Türklerin yaşadığı evlerin kapılarına bırakıldı. Bazı Türklerin evlerinin duvarlarına da boyayla haç işaretleri çizildi.

Gümülcinede küstah provokasyon

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atina'daki temaslarının ardından bugün Türklerin yaşadığı Batı Trakya'yı ediyor. Erdoğan 'ye geçecek ve cuma namazını Kırmahalle Camisi'nde kılacak ve ardından Chris-Eve Otel'de gerçekleştirilecek soydaşlarla buluşma etkinliğine katılacak.

Yunan polisi, Gümülcine'de Erdoğan gelmeden köpeklerle bomba araması yaptı ve geniş güvenlik önlemleri aldı.

Ziyaretin ilk gününde başkent Atina'da da sıkı önlemler dikkat çekmişti. 2 bin 800 polisin görev yaptığı Atina'da çatılara keskin nişancılar yerleştirilmiş, koku uzmanı köpeklerle arama yapılmıştı.

ERDOĞAN'IN ZİYARETİ ÖNCESİ ŞOK PROVOKASYON
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın temasları kapsamında yarın ziyaret edeceği, Türklerin yoğun yaşadığı Gümülcine ile İskeçe'de tehdit mesajları içeren kağıtlar Türklerin yaşadığı evlerin kapılarına bırakıldı, İskeçe'de ise bazı Türklerin evlerinin duvarlarına boyayla haç işaretleri çizildiği bildirildi.

İskeçe'nin seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İskeçe ve Gümülcine'de fanatik çevrelerin Türk azınlığı korkutma amaçlı provokatif eylemlerde bulunduğunu belirterek bunun azınlık toplumunda huzursuzluk yarattığını söyledi.

kalan karakter 1000

real real

acaba cipras geldiğinde böyle bir şey oldu mu hiç Türkiyede

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.12.2017 23:40
vatandaş vatandaş

ya öbür gün siz nerede olabilirsiniz çorbacılar bööhh :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.12.2017 22:25
doğan doğan

BAK YUNANLI SANA KIZMIYORUM FANATİKLERİN HARİÇ SENİNLE DÖRT YÜZ YIL YAŞATIK

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.12.2017 19:57
Hasan Hasan

Türklerin yaşadığı evlerin kapılarına bu tehdit mesajlarını yazıp bırakan Yunanlılar demek ki hala insanlıktan ve insan haklarından nasibini almamışlar o zaman bizde onları insan haklarını tam uygulayacakları hale getiririz bizim gücümüz dünyanın her yerine yeter.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 08.12.2017 18:36
iyi düşün yorgo iyi düşün yorgo

AB kanını emecek, ama yanıbaşında dev gibi türkiye, bir gün eben çökecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 08.12.2017 16:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT