• Güncel
  • 07.12.2017 09:34
  • Son Güncelleme: 07.12.2017 - 09:34

İşte Feto itinin ini

'nün elebaşı terörist Gülen'in kaldığı 'daki çiftlik günün her saati tam 36 kamerayla izleniyor. Feto'nun yaşadığı panik hali alınan güvenlik önlemlerine de yansımış durumda. Güvenlik odasına sadece çok güvendiği 4 kişi girebiliyor. Yatak odalarında bile kamera var.

İşte Feto itinin ini

SABAH teröristbaşı 'in ABD'deki inine girdi. 'daki 400 dönümden oluşan çiftliğin güvenlik odasına giren SABAH, Gülen'in can güvenliğinin sağlandığı odadan çok özel görüntüler elde etti. İşte çok özel detaylar:

36 KAMERAYLA KORUMA
36 kamera ile korunan teröristbaşı Gülen'in yaşam alanı, 24 saat özel bir ekip tarafından kayıt altına alınıyor. Sadece Gülen'in çok güvendiği 4 ismin girebildiği bu güvenlik odasına üyeleri bile yaklaştırılmıyor.

YATAK ODALARINI İZLİYOR
Güvenlik kamerası görüntülerinin yansıtıldığı ekranda en başta Fetullah Gülen'in yatak odasının bulunduğu koridor yer alıyor. Sağ kolu Cevdet Türkyolu ile yan bitişik odada kalan Gülen'in odasının önünde bir dinlenme koltuğu görülüyor. Çiftlikte hiçbir yatak odasında kilit bulunmadığı, yatak odalarında bile güvenlik kamerası dikkat çekiyor. Bu nedenle birçok FETÖ üyesinin eşi ile birlikte Pensilvanya'ya gitmekten çekindiği belirtiliyor.

FBI DA TAKİPTE
Bu görüntüler sadece FETÖ'nün güvendiği isimler tarafından değil FBI tarafından da 24 saat kayıt altına alınıyor. FETÖ'nün Pensilvanya'daki çiftliğine giren ve çıkan herkes kayıt altına alınıyor. Güvenlik odasında 24 saat 2 FBI görevlisi bulunuyor. Ayrıca FBI helikopteri sık sık devriye görevi yürüterek çiftliğin havadan güvenliğini sağlıyor.

DOĞRUDAN İRTİBAT...
Pensilvanya'daki görevlilerin hiçbiri Gülen'le doğrudan irtibat kuramazken, güvenlik odası görevlileri telefonla Fetullah Gülen'e ulaşabiliyor. Çiftlikteki her konudan önce Gülen'in sağ kolu Cevdet Türkyolu bilgilendirilirken, güvenlik odasındaki görevliler doğrudan Fetullah Gülen'le telefonla iletişime geçebiliyor.

KRİPTO GEÇİŞ
Pensilvanya'daki FETÖ'nün karagâhına gelen her isim günler öncesinden güvenlik odasına bildiriliyor. Bazı kripto isimler içerisi görünmeyen özel araçlarla direkt olarak çiftliğe alınırken, diğer FETÖ üyelerinin de benzer güvenlik tedbirleriyle girişi sağlanıyor. Çiftliğe giriş ve çıkışların tamamı güvenlik odasının bilgisi dahilinde gerçekleşiyor.

AĞAÇLARDA BİLE KAMERA VAR
Çiftliğin etrafından geyikler geçtiği için tel örgü ile çevrilmesine izin verilmiyor. Bu yüzden çiftliğin güvenliği FETÖ üyesi sivil korumalar ve ağaçlara yerleştirilen güvenlik kameralarıyla sağlanıyor.

ODASINDAN İZLİYOR
Teröristbaşı Gülen'in sohbet ettiği salon, birçok güvenlik kamerasıyla izleniyor. Ayrıca Gülen'in yatak odasında da bütün güvenlik kamerası görüntülerinin yansıtıldığı bir büyük ekran var.

KAYIT ALMAK YASAK
Çiftliğe girenlerin başta çantaları olmak üzere tüm elektronik aletleri ve cep telefonları güvenlikte alınıyor. Kim olursa olsun cep telefonları ve bilgisayarları Pensilvanya'da bulundukları süre içinde kendilerine verilmiyor. Her misafir fotoğraf çekmemesi konusunda uyarılıyor. Kripto isimlerin ise yanlarından hiçbir çanta getirmemesi dikkat çekiyor.

KURAL İHLALİNE UYARI
Pensilvanya'daki çiftlikteki tüm yaşam alanları 24 saat kamerayla izleniyor. Kuralları ihlal edenler çiftlik görevlileri tarafından uyarılıyor. Birbiri ile yan yana gelmemesi gereken isimler kameradan sürekli gözlem altında tutuluyor.

PENSİLVANYA'DA ARTIK RAHAT OTURAMAZ
FETÖ ile önemli bir mücadele veren Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı Hayati Küçük, Pensilvanya'dan ele geçirilen görüntüler hakkında şu yorumu yaptı: "Bu görüntüler bize şunu söylüyor. Artık teröristbaşına rahat uyku yok. Bundan sonra en yakınından bile korksun. Yıllardır can güvenliğinin korunduğu en mahrem yerlere kadar girilebiliyorsa artık gerisini kendileri düşünsün. Teröristbaşının en yakınında bu ihaneti artık içine sindiremeyen insanların olduğunu da biliyoruz. Sen gece gündüz vatana ihanet için kirli planlar kuracaksın. Dünyanın dört bir yanında ülken için kara propaganda yapacaksın. Ama ülkesini seven insanlar elleri kolları bağlı olarak bu ihanete seyirci kalacak öyle mi? Vatana ihanetin bir bedeli olmalı. Bu hain de eninde sonunda bu bedeli ödeyecek."


Sabah

kalan karakter 1000

fatih fatih

Buna it demek köpekler haksızlık olur köpek saygılıdır ama bu ibliste hicbirsey yoktur iblislerden hersey beklenir sonucta iblistir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 07.12.2017 19:26
FatihSultan FatihSultan

Bu it amerikalı korsan terörist pislikleri tarafında korunuyor Allah Büyüktür İnşallah yer bir olurlar, bu pislik amerikalı fetöcü teröristler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 07.12.2017 11:09
nejmi nejmi

bu iti abd koruyor ama her şeye rağmen bir gün bu it gebertilecek.onu gebertene selam olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 07.12.2017 11:02
memett memett

elbet birgün ALLAH'ın (cc) izniyle bi hata yapacaklar ,şu uyuz köpeği gebertirlerken videoyada çekmelerini isterdim

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 07.12.2017 10:19
nadim hatipoğlu nadim hatipoğlu

CANABI ALLAHIMIN KAMARALARINI UNUTUP neler yaptığını kimlere boyun eğdiğini ne zalimlikler yaptığını yalnız senden yardım dileriz yerine yalnız abd den yardım dileriz diyerek boyun eğdiğini insanlardan gizleyerek kurtulacağını sanıyor ALLAH VAR gam yok görelim mevlam neyler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 07.12.2017 10:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT