Bugünkü
Takvim

Kıvırmacı

TUSKON’da darbe söylemlerini alkışladı. Mahkeme karşısına çıkınca “Alkışlamadım” dedi.

ABONE OL
Kıvırmacı
FETÖ'nün iş dünyası yapılanması kapsamında açılan TUSKON davası dün devam etti. Aralarında TUSKON'un başkanı Rızanur Meral, ve Faruk Güllü'nün de bulunduğu 31'i tutuklu 86 sanığın yargılandığı davada, Kavurmacı savunma yaptı.

​KAVURMACI'YA TAHLİYE YOK
Kavurmacı, görüntülere rağmen TUSKON 5. Olağan Genel Kurulu'nda hükümete yönelik yapılan hakaret içerikli konuşmayı alkışlamadığını ve ayağa kalkmayarak protesto ettiğini iddia etti. Güllüoğlu'nun sahibi Güllü de "Bank Asya, en çok iş hayatımda bana zarar veren banka olmuştur. Bank Asya'ya para yardımı değil, günahımı vermem" dedi. Mahkeme, Kavurmacı ve Güllü'nün tutukluluk hallerinin ve mal varlıklarındaki tedbirin devamına karar verdi. 10 tutuklu ise tahliye edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.