Bugünkü
Takvim

Erdoğan camii açılışında Kur'an okudu

Başbakan Yardımcısı , 'ın Kur'an okuduğu görüntüleri paylaştı.

  • Güncel
  • 28.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.10.2017 10:17
ABONE OL
Erdoğan camii açılışında Kur'an okudu

Melike Hatun Camii'nin açılışında Kur'an okudu. Görüntüleri sosyal medya hesabı twitter'den paylaşan Bozdağ, "Milletimizin , Ülkemizin Başına Kur'an okuyan imanlı, salih amelli bir Cumhurbaşkanı nasip eden Cenab-ı Allah'a sonsuz hamd ve şükür olsun" diye yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Melike Hatun Camii'nin açılışında Kur'an okudu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara'da yapımı tamamlanan Melike Hatun Camii'nin açılışına katıldı. Camii içerisinde okunan Kur'an-ı Kerim ve dualara Cumhurbaşkanı Erdoğan da eşlik etti. Erdoğan Bakara suresinin ilk beş ayetini okudu.

Erdoğan Kur'an okurken Başbakan Yardımcısı ise cep telefonu ile o anları görüntüledi.

Görüntüleri sosyal medya hesabı twitter'den paylaşan Bozdağ, "Milletimizin , Ülkemizin Başına Kur'an okuyan imanlı, salih amelli bir Cumhurbaşkanı nasip eden Cenab-ı Allah'a sonsuz hamd ve şükür olsun" diye yazdı.

kalan karakter 1000

SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

osmanlının parçalanmasından sonra dini duyguların hepsi parçalandı ve yok oldu.osmanlı ve selçuklu eserler yok olmaya yüz tuttu.türk müslüman insanı sahip çıkamadı.şimdi ise reisin dini duyguları kuvvetli olduğundan insanımız bir nebze dini duygularına sahip çıkmaya başladı.fakat dinimizi kötüye kullanan cemaat ve dini inancımızı sömürüp yok etmeye çalışanlar ile artık topyekün savaşırmalıdır.çünkü batının amerika ve avrupanın bir vatikanı var.sığınacakları yer papanın eteğinin altıdır.fakat müslüman ülkeler 2003 ırak tezkeresinden sonra bir saldırı başlatıldı. çakma arap baharı çıkatıldı.libya,mısır,yemen,süriye,ırak,afganistan bu tip ülkelere harçlı savaşları başlatıldı.bu savaş kimi zaman silahla ve kendi beslemeleri ile oldu. müslüman ülkelerin liderleri ülkeleri varmı?evet.ortadoğu amerikan,ingiliz krallığına bağlı köpek beslemelerini şu anda türkiyeye karşı cephe alınması isteniyor.bunun için türkiye,rusya,çin,iran,ırak çok önemlidir.basra enerjisini akdenize bağlamak zorundayız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2017 10:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.