Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 24.10.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 25.10.2017 00:03

'in su alay konusu oldu

'in partisinin su sosyal medyada fena Tİ'ye alındı...

Meral Akşener'in logosu alay konusu oldu

'in partisine katılacağını açıklayan Ali Türkşen'in Twitter hesabından partinin sunu paylaşmasıyla sosyal medyada alay konusu oldu. 8 çizgili güneş logosuyla ilgili birbirinden komik yorumlar yapıldı. Logo, FETÖ mensuplarının 'milli yemeği' olan maklubeye benzetildi. Sosyal medya kullanıcıları partinin ismini de 'Maklube Partisi' koysunlar şeklinde bir öneride bulundu...

kalan karakter 1000

Chepni_Nihat Chepni_Nihat

Tam düşündüğüm gibi bir amblem GÜNEŞ, insanlarımız biraz araştırsın, güneş, , IŞIK, PRİZMA, ve benzeri amblemler kime, kimlere ait, o zaman bu kadının nereden desteklendiği, kadının amacının ne olduğu ortaya çıkar. uyanıklara bak, güneş logosunu Ak Partinin Ampul logosuna benzetmeye çalışmışlar ki ülkemizde halen kırsal kesimde logoları karıştırabilen büyük bir çoğunluk var onlardan yararlanmak istiyorlar. Uğraşın, kendinizi paralayın bu Ülkenin Yükselişini, Büyümesini diğerleri gibi sizde durduramayacaksınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 25.10.2017 10:04
birsu birsu

Hayır kampanyasında...CHP-HDP güneş logosu kullanmıştı, aynı kuklacının bölünmüş kuklaları.!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 25.10.2017 03:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.