Bugünkü
Takvim

Akşener'den FETÖ ürünü

Pensilvanya'dan gelen emirle 'in kurduğu yeni nin su belli oldu. Dikkat çeken özellik ise bugüne kadar FETÖ tarafından kullanılan logolarla aynı olması...

  • Güncel
  • 24.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.10.2017 23:24
ABONE OL
Akşener'den FETÖ ürünü logo

Pensilvanyalı terörist Fetullah Gülen'in 'koruyup sahip çıkın' dediği , FETÖ'den aldığı destekle, Devlet Bahçeli'yi devirip yerine geçmek istedi fakat başarılı olamadı. Akşener'in örgüt mensuplarıyla sıkı ilişkide olduğu da ortaya çıktı. Ardından Akşener kurdu. Akşener'in partisinin su da belli oldu.FETÖ ÜRÜNÜ LOGO
Eski SAT komandosu Ali Türkşen Twitter hesabından Meral Akşener'in kuracağı partinin logosunu paylaştı. Etrafında sekiz çizgi bulunan güneş şeklindeki parti logosu dikkat çekti. Bir diğer dikkat çeken durum ise FETÖ desteğiyle seçimlerde kullanılan partilerin logolarıyla benzerlik gösteriyor. 1 Kasım seçimleri öncesinde kurdurulan Toplumsal Uzlaşma, Reform ve Kalkınma Partisi'nin (TURK Parti) logosu da 8 çizgili güneşti. Anayasa değişikliği için yapılan referandumda hayır kampanyası yapan CHP'nin kullandığı logo da yine güneş görseliydi.


Aynı zamanda teröristbaşı Feto "Güneş Doğacak" diye şiir yazmıştı...​kalan karakter 1000

EGEMEN EGEMEN

CHP/HDP ZAYIF OLDUĞU İL VE İLÇELERDE DESTEK VERECEK. BU NORMAL.ONLAR GÖREVLERİNİ YAPACAKLAR.. ASIL MESELE ÜLKÜCÜ GEÇİNEN MHP LİLERİN HALA AKLINI BAŞINA ALMAYIŞI..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.10.2017 13:45
fert fert

bu kadının bi kaset işi vardı..sahi nooldu sonuç!!hani merak ediyor millet..onun için soruyorum..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 25.10.2017 11:28
vatansever vatansever

bu kadın tam bir fetocu. bu yüzden siyaseten bitmiştir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.10.2017 10:30
FatiSultan FatiSultan

Lanet olsun bu pis fetöcü kadına ulan tutturmuş birde bozkurt işareti yapıyor, chpkk lılar Atatütk'ü kullanarak teröristlik yapıyor bu şahsiyetsiz kadında bozkurt işaretini kullanarak hainlik ve teröristlik yapmaktadır, bunların planları chpkk, hdpkk ve amerikalı siyonist it fetöyle birleşir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.10.2017 10:24
sy sy

Ey fetö denilen aşşağılık dinsiz imansız Vatan hainleri ancak olur senin kadar kansız Yüzbinleri bulsanız da serileceksiniz yere cansız Şehidimin kanı canı yüreğimizde, Seninki nerede Ey vatansız. Cehennemde cehennemin taa dibinde Büyük şeytan ABD nin Pensilvanya ininde Sanma ki piskliklerin yıldıracak bizi Şehitlerim Gazilerim 15 Temmuz kadar zinde.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.10.2017 09:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.