Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.10.2017 11:07
ABONE OL

Tecrübeli iftiracı yalanını savundu!

FETÖ'nün kuklası İsmail Küçükkaya, teröristlerin sözcülüğünü yapan FOX'ta ‘Eşinde ByLock çıkan bakan kim?’ haberiyle Bakan Kaya’yı hedef aldığını itiraf etti!

Tecrübeli iftiracı yalanını savundu!

FETÖ'nün kuklası İsmail Küçükkaya, FOX'ta 'Eşinde ByLock çıkan bakan kim?' haberiyle Bakan Kaya'ya iftira atmış, Bakan Kaya ise bu alçak iftirayı Twitter üzerinden yalanlamıştı. Hala FETÖ'nün taktikleriyle algı operasyonu yapan Fox tv bugün de başka bir yalan seramonisine ev sahipliği yaptı.

FETÖ'nün ekran sözcüsü İsmail Küçükkaya, Bakan Betül Sayan Kaya'yı' hedef aldığını itiraf etti! Üstüne üstük bir de 'ByLock' yalanını savundu! Boşanma konusunda alaycı ifadesine ise devam etti.

Yalan ve iftiranın karakterinin değişmez bir parçası olduğunu gözler önüne saran İsmail Küçükkaya, Bakan Kaya'yı hedef aldığını belirtmekte ne sakınca gördü ne de utandı!

FETÖ servisi iddiayı savunan İsmail, "Ben bu haberi devletin FETÖ ile mücadelesine destek için yaptım" demeyi de ihmal etmedi.

Gizlilik esasını delerek sözde çok önemli iş adamlarının olduğu listeyi Küçükkaya'ya veren içerideki 'ortakları' ve bilgileri montaj etmesi aklını veren patronları ise perde arkasından ekran kuklasını yönetmeye devam ediyor...

kalan karakter 1000

NAZIM OKUMUŞ NAZIM OKUMUŞ

NAMUS ŞEREF VE HAYSİYET BU KADAR UCUZ OLMAMALI.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.10.2017 06:59
serdar serdar

ismail denen şahıs fetö hesabına çalıştığını açıkça itiraf etmiştir. mit' in sözde resmi belgelerini gördüm ne demek? kim gösterdi sana o belgeleri?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.10.2017 13:23
TC TC

BIRAKALIM ARTIK BU ABD MENŞELİ İSRAİL AĞIZLI SPİKERLERİ DE TV YİDE İSTEMİYORUZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.10.2017 12:32
hizipsavar hizipsavar

şeref kilo ile satılmıyor ki bunlara tonla alsam.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.10.2017 11:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.