Bugünkü
Takvim

Şampuan şişesi ağaç oldu!

ABONE OL
Şampuan şişesi ağaç oldu!
Gübre hammaddesinden üretilen ve içerisinde krizantem, akasya ile kahve tohumları bulunan şampuan şişeleri fidana dönüşüyor. 'te Emek Mahallesi'nde kuaför salonu olan Nuh Polat, müşterilerinin memnuniyeti için Tayvan'dan kutusu gübre hammaddesinden yapılan şampuanlar sipariş etti. Kutusunun alt bölümünde krizantem, akasya ve kahve tohumları bulunan şampuanlar, ürün tükendikten sonra atılıp ya da toprağa gömüldüğünde filizlenip fidana dönüşüyor. Nuh Polat, 93 liraya mal olan şampuanların daha çok tercih edildiğini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.