Bugünkü
Takvim

Hürriyet yine Türkiye karşıtı frekanstan yayında!

Hürriyet gazetesi yine Türkiye karşıtı yayın yapma fırsatını kaçırmadı! Hürriyet köşe yazarları giderayak Türkiye’nin ABD ile ilişkilerini sabote eden Büyükelçi John Bass'ı savundu!

  • Güncel
  • 13.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 13.10.2017 09:56
ABONE OL
Hürriyet yine Türkiye karşıtı frekanstan yayında!

ABD kaynaklı vize krizinin ardından Türkiye'nin bağımsız ve güçlü bir ülke olarak izlediği politika, ne ilginçtir ki Hürriyet gazetesinin yine frekansını karıştırdı. Türkiye'de yayın yapan Hürriyet gazetesi, Amerikan frekansına bağlandı! Hürriyet'in köşelerinden Türkiye'ye karşı ABD'nin yanında saf tutan yazılar geldi. Giderayak Türkiye'nin ABD ile ilişkilerini sabote eden Büyükelçi John Bass'ın veda resepsiyonuna gidip "Bass'ın buruk vedası" yazısıyla neredeyse gözyaşı dökecek kıvamda yazı kaleme alan Murat Yetkin'den sonra bugün de Ertuğrul Özkök, o bildik üslubuyla tarafını ABD'den yana seçti.

Bugüne kadar Batı'ya tek kelime eleştiri getirmeyen Özkök, bugün de ABD'ye tek kelime edemedi. Aksine Türkiye'de yükselen ABD aleyhtarlığını aklınca ti'ye alarak, aslında Amerikan aleyhtarlığından duyduğu rahatsızlığı açık etti.

Özkök yazısında skandallarla "BASS"ıp giden ABD Büyükelçisinin de eleştirilmesine tepki gösterdi. Yazısında "Başkentlerde mantık kalmayınca" gibi bir ifadeye de yer veren Özkök, müstemleke gazeteciliğinin nadir örneklerinden birini sergiledi.

İşte skandal yazısından bir bölüm:

GÜNÜN TESTİ

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KOALİSYONU HANGİSİDİR

a) Milliyetçi İslamcı koalisyonu.

b) Ulusalcı solcu koalisyonu.

c) Ulusalcı İslamcı koalisyonu.

d) Kemalist ulusalcı koalisyonu.

e) Kemalist ülkücü koalisyonu.

f) Hiçbiri...

*

DOĞRU CEVAP: Amerikan aleyhtarlığı ve her şeyin altında CIA arama koalisyonu.

Baksanıza önüne gelen ABD'ye çakıyor da çakıyor...

BÜYÜKELÇİYİ 'DÖVMEK' İŞTE EN AKILLI TAKTİK BU

DİKKAT ediyorum...

Ankara, dün yukarıdan en aşağı durmadan, ABD'nin giden büyükelçisine vuruyor...

Yani olay Washington'a kadar taşınmıyor...

Büyükelçi de yarın öbür gün ülkesine döneceğine göre, iki hafta sonra mesele kalmaz diye düşünülüyor olmalı...

"Düşük level'lı (seviyeli) bir bilgisayar oyunu" da diyebilirsiniz... Yine de iyidir...

Başkentlerde mantık kalmayınca, savaşı ekrana kilitlemek her zaman en akıllı yoldur. Ne de olsa, sanal âlemde dökülen kan gerçek değildir...

kalan karakter 1000

sarıkanarya sarıkanarya

fetocular şu anda sadece hurriyet gazetesi alıyorlar...biliyormuydunuz acaba..gizli bir yerden talimat almişlar gibi..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.10.2017 14:55
Mehmet Mehmet

içimizde con basslerı temizlememiz lazım, bunları isimleri bize benziyor ama beyin ve kalplerinin nereye bağlı olduğu apaçık ortada

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.10.2017 14:47
yusuf yusuf

hainlikleri yakalarindan pacalarindan akiyor yuhhh olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.10.2017 13:07
METİJ METİJ

HÜRRİYET GAZETESİ ve CUMHURİYET GAZETESİ PKK HDP YAYIN ORGANIDIR

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.10.2017 12:48
Chepni_Nihat Chepni_Nihat

gel gelelim asıl sorun ve üzücü olan ise halen bu adamlara değer verip te gazetelerini alıp okuyan, bunların düşüncesine katılan destek veren vatandaşlarımızın olması, çok üzücü.Onlara sesleniyorum Eyyy kendini TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı kabul eden milletim, bu adamlar 80 sene aynı şekilde yazıp çizerek kandırdılar, o geçen yıllarımız çok mu iyiydi neler atlattı bu canım ülke, abd ve batı sürekli bizi ezmedi mi ?.ne istedilerse yapmadı mı geçmiş hükümetler, yapmayanın da başına bela açmadı mı?, neden açtılar, dirayetli, dik duran hükümetler ve ona inanan millet yoktu, çünkü az sıkıştıklarında bırakıp gittiler. Buyrun onları yapmayan bir hükümet bulmuşuz, Gazetelerimiz Milli olsa bazı partilerimiz Milli olsa ne batı, nede abd bu gibi hareketlerde bulunamaz. beş dakika partileri iç siyaseti kenara bırakıp ÜLKEMİZ bazında düşünelim lütfen.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.10.2017 12:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.