;

Tanrıkulu hedef gösterdi, saldırdı!

'nın uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlediği Silvan Belediyesi'nde özel kalem müdürü olarak çalışan İbrahim İçgil'in, CHP'nin PKK sözcüsü gibi çalışan milletvekili tarafından hedef gösterildiği ortaya çıktı.

Tanrıkulu hedef gösterdi, PKK saldırdı!

Silvan Belediyesi'nde özel kalem müdürü olarak görev yapan İbrahim İçgil, 3 gün önce, ilçenin merkezinde teröristler tarafından sık sık saldırıya uğrayan ışıklandırmaları kontrol ettikten sonra, kardeşi ve iki akrabası ile birlikte evine doğru yola çıktı. İçgil, Yenişehir Mahallesi'ndeki evine yaklaştığı sırada 'lı teröristlerin uzun namlulu silahlarının hedefi oldu. Teröristlerin suikast girişiminden kurtulan İçgil'in bulunduğu arabada, merminin isabet etmediği tek bir nokta kalmadı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı

PKK'nın suikast girişiminden son anda kurtulan Özel Kalem Müdürü İbrahim İçgil'in, binlerce teröristi etkisiz hale getiren SİHA'ları "Sivilleri öldürüyor" yalanıyla karalamaya çalışan, teröristlere kalkan geren CHP İstanbul Milletvekili tarafından hedef gösterildiği ortaya çıktı. Tanrıkulu'nun, Silvan Belediyesi'ne kayyım atanması sonrasında Özel Kalem Müdürlüğü görevine getiren İçgil'i Meclis gündemine taşıdığı görüldü. Tanrıkulu'nun ayrıca İçgil'i adeta PKK'lı teröristlere hedef göstermek için resmini paylaşarak, "Hukuka aykırı olarak kayyım atanan belediyeler, AK Parti'nin örgütlenme merkezine dönüştü. AK Parti gençlik kolu başkanı önce bekçi sonra müdür oldu" ifadelerini kullandığı belirlendi.

Diğer yandan Sezgin Tanrıkulu'nun İçgil'i hedef tahtasına koymasının ardından PKK yayın organlarının, aynı zamanda başta terör destekçisi Sözcü ve Cumhuriyet'in de Özel Kalem Müdürü İçgil için karalama kampanyası başlattığı öğrenildi. Ayrıca, Tanrıkulu'nun skandal çıkışlarının ardından İçgil'in, PKK terör örgütü tarafından defalarca tehdit edildiği, bunun da emniyet raporlarına yansıdığı belirtildi. İçgil, Diyarbakır'da belediyelere sızan PKK sempatizanlarının tasfiyesinde önemli rol oynayan isimlerin başında geliyor.

Cevap ver Tanrıkulu!

PKK'nın suikast girişimiyle Tanrıkulu'nun çıkışları arasındaki paralellik kafalarda soru işaretleri oluşturdu

Etiketler: ,
  • 15 Eylül 2017, Cuma 09:51

kalan karakter 1000

birsu birsu

cia tr 705 nolu ajan gözümüzün içine baka baka özgürce dolaşıyor.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 15.09.2017 15:20
Göktürk Göktürk

bu aşağılık terörist hala konuşabiliyor yazık

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 15.09.2017 13:42
VATAN VATAN

YAZIKKİ BU ÜLKEDE SİZİN GİBİ VATAN HAYHİNLERİNE NEFES ALDIRIYORLAR.BUNLARIN ATASI DEDESİ BELLİ BUNLAR ESKİDEN KALAN KALINTILAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 15.09.2017 12:46
arkadaş arkadaş

susturun bu adamı partiye zarar veriyor bu 1991 senesindeki gibi baraj altında bırakacak partiyi ondan sonra tekrar toplayacak bır deniz baykal bir bülent ecevit yok silinip gider.bundan sonra sağ ve aşırı sağ partiler olur chp yede hayyale selah olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 15.09.2017 12:07
vefa vefa

devlet nerede

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 15.09.2017 11:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.