Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.09.2017 09:39
  • Son Güncelleme: 14.09.2017 09:40

Şimdi de PKK medyasının avukatı

Terör örgütünün PKK'nın medyadaki uzantısı olan İMC TV'nin kapatılmasıyla ilgili soru önergesi veren 'li Tanrıkulu, kanalın yeniden faaliyete geçmesini istedi.

Şimdi de PKK medyasının avukatı

İstanbul Milletvekili , terörle mücadelede SİHA'ların kullanılmamasını istedi, PKK'lı teröristlerin öldürülmesini alçaklık olarak nitelendirdi.

CHP'li vekilin bu sözleri tepkilere neden oldu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan"Türkiye'nin terörle mücadele yönteminden rahatsız olmaya terör örgütünün hakkı olabilir ama bu ülkenin hiçbir milletvekilinin böyle bir hakkı yoktur." dedi.

YİNE SEZGİN
Tanrıkulu'nun bu açıklamalara tepkiler devam ederken, CHP'li vekil yine teröristleri sevindirecek bir adım attı.

GÜNDEMİ PKK'NIN KANALLARI
KHK kapsamında kapatılan örgütün medya uzantılarından İMC TV'yi Meclis gündemine taşıyan Tanrıkulu, Başbakanlığa soru önergesi verdi.

İMC TV, TV 10, Jiyan TV ve Azadi TV gibi kanalların kapatıldığını belirten CHP'li vekil, "Söz konusu basın kuruluşlarının tekrar yayın hayatlarına başlamaları söz konusu olacak mıdır?" diye sordu.

KANDİL'İN SESİ
İMC TV, yayın yaptığı dönemde sık sık Kandil'e çıkarak PKK elebaşlarıyla röportajlar gerçekleştiriyordu.

kalan karakter 1000

adil adil

Bu PKK lı neden içeride değil. HDP lilerden daha azılı bir PKK lı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 14.09.2017 11:12
Chepni_Nihat Chepni_Nihat

Şimdi mi ? ne şimdisi bunlar 90 lı yıllarda " vay siz bu kürtlere zulüm ediyorsunuz, sağcıların hepsi Faşist ve ırkçı, kürtlerin de hakkı var PKK kürtleri savunuyor" derlerdi çevremize ki tüm CHP li zihniyetteki kişiler. Sonra bu hükkümet PKK nın değil kürtlerin sorunu varsa oturup konuşalım diye çözüm süreci başlatttı. Bu sefer aynı kişiler " vay siz bu kürtlere çok yüz veriyorsunuz, vekilleri çıkıp mecliste veya tv lerde neler diyor, yüz vermeyeceksin asıp keseceksin" dediler durdular. Bu kulaklar bunları duydu gözler gördü. Sanıyorlardı ki gerek PKK yı gerekse Fetö yü bu hükümet alt edemez. Şimdi de Fetö bitti bitiyor, PKK da aynı durumda hemen eski savunmalara başladılar. Yok işte yok bu adına CHP partisi denen garip oluşumun bu ÜLKEYE muhalefet olarak görev aldığını görelim artık.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 14.09.2017 10:24
KAYSERİLİ KAYSERİLİ

zaten kendisi pkk lı hadi kkoğlu aday degilsin desin yarın pkk dan aday onun için TÜRKİYE düşmanlığı yapıyor ALLAH bu chp fırsat vermesin hiç bir zamanda iktidarada getirmesin AMİN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 14.09.2017 10:23
MAHMUT KÜÇÜK MAHMUT KÜÇÜK

ANLAŞILAN O Kİ SELO'YU ÖZLEMİŞ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 14.09.2017 10:15
Yusuf Yusuf

Bu ülkenin hakimi savcısı uyuyor. Neyi bekliyorsunuz. İhanet edeni korumakta ihanettir. Lütfen ettiğiniz yemini hatırlayınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 14.09.2017 10:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.